Idealny, klasyczny trencz na wyprzedaży w Wólczance. HOT fason 150 zł taniej! Podobne w Sinsay i Mango

Czy istnieje bardziej uniwersalne, a zarazem modne okrycie wierzchnie na jesień niż klasyczny trencz? Ten płaszcz jest piękny i pasuje do niemal każdego innego elementu garderoby. Jeśli jeszcze nie masz go w swojej szafie, to w Wólczance znajdziesz idealny klasyczny model na sporej wyprzedaży.

Modowe trendy przychodzą i odchodzą. W każdym sezonie pojawia się kilka zupełnych nowości, podczas gdy inne fasony odchodzą w zapomnienie. Niekiedy mamy do czynienia z trendami, które po latach powracają do łask. Są na rynku jednak także takie ubrania, które mimo upływu czasu, stale są „na topie". Jednym z nich niewątpliwie jest klasyczny, beżowy trencz

Doskonały beżowy trencz na sporej przecenie w Wólczance. To ponadczasowy klasyk na lata

Jeśli miałabym komponować ponadczasową, kapsułkową garderobę na jesień, to jednym z jej flagowych elementów z pewnością byłby klasyczny beżowy trencz. Ten cienki płaszcz z charakterystycznym kołnierzykiem, podwójną linią guzików oraz paskiem w talii, to być może już nieco „oklepane", lecz nadal bardzo modne i oryginalne okrycie wierzchnie, które niezmiennie doskonale sprawdza się szczególnie w okresie przejściowym.

TrenczTrencz Fot. Wólczanka

Najpopularniejszym kolorem klasycznych trenczy jest ciepła beż i właśnie taki odcień dostępny jest obecnie na wyprzedaży w Wólczance. 

Ten płaszcz założysz niemal do wszystkiego. Beżowy trencz wystylizujesz na milion sposobów

Klasyczny beżowy trencz to nie tylko bardzo modne ubranie na kres przejściowy, ale także doskonały wybór dla osób, które lubią proste, klasyczne i sprawdzone rozwiązania. Niektóre kurtki czy płaszcz wymagają tego, aby dobierać do nich bardzo konkretne elementy. Dla przykładu: krótka pikowana kurtka nie za dobrze prezentowała się będzie ze spódnicą midi lub eleganckimi spodniami. W przypadku trencza, ten problem niemal nie istnieje.

 

Beżowy trencz możemy bowiem ubrać zarówno do sukienek i spódnic, jak i eleganckich spodni lub jeansów. Równie dobrze będzie się prezentował w połączeniu z trampkami, jak i szpilkami lub kozakami. Jedyny element garderoby, z którym osobiście nie połączyłabym klasycznego trencza to dresy, choć z pewnością znajdą się i takie kobiety, które także to zestawienie potrafiły by mistrzowsko wystylizować. Modele beżowych, prostych trenczy dostępne są m.in. w Sinsay i Mango.

TrenczTrencz Fot. Sinsay, Mango

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: