Wittchen wyprzedaje listonoszkę w ultra modnym jesiennym odcieniu. Okazje także w Ochniku i CCC

Wittchen wyprzedaje dodatek, który idealnie wpisuje się w obowiązujące jesienne trendy! Torebka w modnym, przyciągającym wzrok odcieniu, doskonale podkręci nie jedną "nudną" stylizację. w tym sezonie warto mieć w swojej szafie choć jedną rzecz właśnie w tym odcieniu.

Nie pomarańcze ani brązy, jesienią królować będzie soczysta i głęboka czerwień, którą zobaczymy na ubraniach, dodatkach, butach, torebkach, a nawet na ustach czy paznokciach! Marzy ci się mocny dodatek w najmodniejszym odcieniu jesieni? Wittchen wyprzedaje model torebki, który doda charakteru wielu stylizacjom

Czerwone dodatki to ultra trend na jesień. Torebkę w tym odcieniu kupisz na sporej wyprzedaży w Wittchen

Obecności tego odcienia wśród jesiennych trenów chyba nikt się nie spodziewał. Jest mocny, intensywny, zwraca na siebie uwagę i zdecydowanie nie stanowi "pierwszego wyboru" większości osób. Mimo to, coraz więcej kobiet przekonuje się do niego, nosząc go na ustach, paznokciach, torebkach czy butach. Co odważniejsze, decydują się także na całe czerwone total looki, co należy przyznać, prezentuje się niezwykle trendowo. 

TorebkaTorebka Fot. Wittchen

Tym paniom, które jednak nie chcą skakać na głęboką wodę, ubierając się od stóp do głów w odcienie czerwieni, ale wciąż chcą spróbować „czerwonego trendu" polecamy zacząć od dodatków. Piękny model czerwonej listonoszki jest obecnie na wyprzedaży w Wittchen. 

Czerwone torebki – z czym łączyć by stworzyć modną jesienną stylizację? 

Czerwień to mocny i rzucający się w oczy kolor i choć najczęściej widujemy go w towarzystwie czerni, to nie wcale nie trzeba obawiać się łączenia go także z innymi barwami. Jeśli pragniemy, aby to właśnie czerwona torebka była tym najbardziej wybijającym się elementem całej stylizacji, dobrze będzie zestawić ją np. z kolorem beżowym lub białym.

 

Czerwień to kolor, który świetnie prezentuje się także w towarzystwie niektórych odcieni różu czy fioletu. Warto więc nieco poeksperymentować, próbując połączyć czerwony element z czymś, co mamy już w swojej garderobie. Czerwone torebki, można obecnie dostać na wyprzedaży m.in. w Ochniku oraz w CCC. 

Czerwona torebkaCzerwona torebka Fot. Ochnik, CCC

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: