Niedługo w Lidlu prawdziwy modowy HIT na jesień. Ogrzeje i podkręci wiele stylizacji. Podobne w Mohito i C&A

Aktualna pogoda za oknem płata nam obecnie temperaturowe figle. Zupełnie nie wiadomo jak ubrać się w tak nieprzewidywalną pogodę. Jest bowiem nieco za ciepło na kurtkę, ale za zimno na zwykły sweterek. Okrycie wierzchnie z Lidla powinno jednak doskonale sprawdzić się w tym przejściowym okresie.

Najnowsza gazetka Lidla zaskoczyła bardzo modnym obecnie okryciem wierzchnim idealnym na początek jesieni. Choć do niedawna, ten element garderoby nie cieszył się zbyt dużą popularnością, to obecnie wiele osób pragnie mieć go w swojej szafie. O czym mowa? Oczywiście o pikowanych kamizelkach, które w tym sezonie zdecydowanie wróciły do łask!

Pikowany bezrękawnik na gazetce w Lidlu. Ten fason sprawdzi się na sezon przejściowy

Pikowane bezrękawniki to ten element garderoby, który jeszcze do niedawna nie należał do grona tych modnych ani pożądanych. Od zeszłorocznej jesieni, coraz częściej pojawiają się one jednak w sklepach czy na zdjęciach w mediach społecznościowych. Choć najpopularniejszym fasonem damskich kamizelek są te pikowane, to na rynku dostępne są także np. polarowe lub futrzane propozycje. Bezrękawniki to świetna alternatywa dla jesiennych cienkich kurtek i płaszczy. 

Gazetka LidlGazetka Lidl Fot. Lidl

Model damskiej jesiennej kamizelki w dwóch wersjach kolorystycznych: czerni i beżu, pojawił się w najnowszej gazetce sklepu Lidl. Propozycja ta wykonana jest z dwóch rodzajów tkanin (bouncle oraz pikowanego materiału), dzięki czemu jest to dość oryginalny i nietypowy model.

Bezrękawniki na jesień? Ogrzeją i podkręcą niejedną stylizację!

Damskie bezrękawniki to taka część garderoby, która zazwyczaj nie kojarzy nam się z niczym typowo modnym czy stylowym. W ciągu ostatniego roku to postrzeganie powoli jednak ewoluuje. Coraz częściej na ulicach czy w mediach społecznościowych możemy bowiem zauważyć zdjęcia doskonale wystylizowanych damskich kamizelek. Kobiety noszą je do dresowych kompletów i ciężkich butów, zakładają na swetry z golfem czy eleganckie koszule i w każdym z tych połączeń bezrękawniki prezentują się po prostu świetnie!

KamizelkiKamizelki Fot. Mohito, C&A

Jeśli więc zastanawiasz się obecnie nad zakupem nowego okrycia wierzchniego na jesień, oprócz wspomnianego wyżej Lidla, warto także zajrzeć do asortymentu sklepów Mohito czy C&A, gdzie dostępnych jest wiele różnorodnych modeli damskich bezrękawników.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: