Trzy znaki zodiaku są ugodowe. Raczej nie bronią swojego zdania, a kompromis to ich drugie imię

Osoby spod niektórych znaków zodiaku unikają sporów i zazwyczaj nie bronią swojego zdania. Okazuje się, że takie zachowanie może zależeć od daty naszego urodzenia. Czy znajdujesz się w tym gronie?

Zaciekle bronisz swojego zdania, czy wolisz iść na kompromis lub wszystko ci jedno? Okazuje się, że niechęć do podejmowania decyzji i bronienia swoich racji może być związana z twoim znakiem zodiaku. Sprawdź, czy ty lub twoi bliscy znajdujecie się w tym gronie. Zauważyłaś u nich wcześniej te cechy? Pamiętaj, by do opisów podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Ugodowe znaki zodiaku. Byk

Długie dyskusje i argumenty mogą nudzić Byka, który w pewnym momencie postanowi odpuścić i przyznać rację drugiej stronie. Nie obchodzą go przepychanki i woli już zjeść nawet tę pizzę z ananasem, niż wykłócać się, że jednak woli szynkę i pieczarki. W grupie znajomych raczej nie zwraca uwagi na mało znaczące konflikty, jednak dosadne zdanie wyrazi wtedy, gdy temat jest dla niego rzeczywiście ważny. 

Rzadko wyraża swoje zdanie. Koziorożec

Nie pytaj Koziorożca o zdanie, bo może powiedzieć, że twoje życie to twoja sprawa i sama wiesz najlepiej, jak sobie poradzić. Wszystko przez to, że zwyczajnie nie chce ci podpaść, mówiąc coś, co niekoniecznie masz ochotę usłyszeć. Koziorożce raczej nie lubią podejmowania decyzji samodzielnie i wolą, by decydował ktoś inny, nawet jeśli nie ma racji. Wszystko po to, by uniknąć konfliktu i bezpośredniej konfrontacji. Osoby spod tego znaku nade wszystko mogą cenić sobie ciszę i spokój.

Raczej nie obronią swojego zdania. Bliźnięta

Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że Bliźnięta mają swoje zdanie, sytuacja zmienia się w zależności od zażyłości relacji z daną osobą. Jeśli chodzi o partnera lub partnerkę, raczej wolą postawić na kompromis bez zbędnych kłótni i zawsze będą kierować się dobrym samopoczuciem drugiej strony. Choć mogą mieć swoje zdanie, wolą, gdy to najbliższa osoba podejmie ostateczną decyzję.

Więcej o: