W Reserved przeceniono mięciutki komplet na jesień. Jest ciepły i stylowy. Podobne w Zarze i HM

O takie rzeczy warto zadbać jesienią. Wchodzimy w okres coraz ciemniejszych i zimniejszych dni, dlatego tego typu odzież wprost poprawi nam samopoczucie. Dzianinowe komplety znajdziemy w ofercie kilku znanych sieciówek.

Tego typu komplety to modowe odkrycie, które zaistniało w czasie pandemii. To właśnie wtedy zechcieliśmy poczuć się nie tylko wygodnie, ale i stylowo, bo dlaczego w domu mamy nie czuć się modnie? Ubrania wpływają na nasze samopoczucie, a nawet samoocenę, dlatego wyciągnięte przypadkowe dresy zamieniamy na takie właśnie komplety. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Komplet idealny na jesień. Styl w komfortowym wydaniu

Dzianinowe komplety są absolutnym jesiennym hitem, ponieważ łączą w sobie efektowność i wygodę. Kolorowe dresy i przypadkowe bluzy są dosyć przypadkowym zestawieniem, natomait gdy postawimy na komplet, to z miejsca domowy look nabiera sznytu. Jesienią szczególnie modne będą naturalne kolory wpisujące się w styl vanilla girl, czyli: beż, biel, szarość i karmel. Wyglądają one bardzo spójnie, dlatego stają się wręcz stylowym outfitem, w którym to zdecydowanie można się pokazać i poza domem. W Reserved przeceniono zestaw dzianinowy, który idealnie wpisuje się w aktualne trendy. Zestaw składa się z luźnych spodni o dzwonowatej nogawce i dopasowanego sweterka o lekko oversizowym kroju. Obie rzeczy można kupić osobno, są ciepłe, miękkie i oczywiście idealne na jesień.

Zestaw dzianinowyZestaw dzianinowy fot. Reserved

Dzianinowe zestawy w Reserved i Zarze. Dwie wersje stylizacji

Podobne komplety można znaleźć w innych znanych sieciówkach. W H&M dostępny jest zestaw wykonany z miękkiego dżerseju o drapanej powierzchni wykonanego z mieszanki zawierającej wiskozę. Spodnie mają wysoki stan, krytą elastyczną talię, a sweter przyjemny półgolf. 

SpodnieSpodnie fot. H&M

Na komplet dzianinowy możemy też spojrzeć zupełnie inaczej, bardziej elegancko. Będzie tak jeśli postawimy na wersję sweter + spódnica. W takiej wersji komfort pięknie łączy się z elegancją, dlatego stylizacja taka to świetny pomysł na outfit do pracy. Szczególnie gdy zestawimy ją z kozakami z szeroką cholewką. Właśnie taki komplet znajdziemy w Zarze, zarówno góra, jak i dół są dopasowane, a sznytu dodaje im metaliczna nitka.

SweterSweter fot. Zara

Więcej o: