Uczestniczka "Top Model" przerażona metamorfozą. "Naprawdę muszę być łysa?"

Za nami kolejny odcinek programu "Top Model", który był dla uczestników przełomowy - nadszedł bowiem czas na ich metamorfozy. Zwykle radykalne zmiany wyglądu wiążą się ze sporymi emocjami - nie tylko z ekscytacją, ale i rozczarowaniem wśród niektórych osób. Tak też było i tym razem.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kolejny odcinek dwunastej edycji słynnego programu "Top Mode" okazał się pełen emocji. Uczestników czekały metamorfozy, które zwykle wiążą się z ogromnymi emocjami. Nie każdy jest bowiem gotowy na radykalne cięcie włosów czy farbowanie - mimo wszystko wiele osób w imię programu decyduje się na taką zmianę. Sofia Konecka-Menescal, która od początku zwróciła uwagę widzów swoją wyjątkową fryzurą, zgodziła się na radykalną zmianę. 

Zobacz wideo Anna Wrońska typuje najlepiej ubraną Polkę. Sama prosiła ją o pomoc w doborze ubioru

Uczestniczka "Top Model" od początku przyciągała uwagę widzów swoją fryzurą

Kiedy tylko Sofia Konecka-Menescal pojawiła się na castingu do 12. edycji programu "Top Model", widzowie zwrócili uwagę nie tylko na jej niezwykły typ urody, ale i nietypową fryzurę, przypominającą cięcia z lat 80. Początkowo podejrzewano nawet, że nosi doczepiane kosmyki włosów. Kobieta rozwiała jednak wszelkie wątpliwości, mówiąc wprost, że jej włosy są w pełni naturalne. Nic więc dziwnego, że propozycja Dawida Wolińskiego doprowadziła ją do płaczu. - Masz piękną buzię, wielkie oczy, taka łysa będziesz genialnie wyglądała - powiedział stylista. Sofia przez moment wyglądała tak, jakby nie wierzyła w to, co słyszy. 

 

Sofia Konecka-Menescal rozpłakała się na myśl o metamorfozie

Po nietypowej propozycji cięcia Sofia Konecka-Menescal rozpłakała się, sugerując, że pomysł z ogoleniem jej głowy na łyso powinno się jeszcze raz przemyśleć. Widząc reakcję uczestniczki, Woliński zapytał, czy na pewno jest gotowa na metamorfozę. - Jestem, ale po prostu... Naprawdę muszę być łysa? Nie mogę mieć ładnych włosów? Te włosy to dla mnie bardzo dużo, nieważne jaki kolor, nieważne... ale po prostu chcę mieć te włosy. Ja nie chcę być łysa - tłumaczyła uczestniczka programu. 

 

Ostatecznie jednak postanowiła zaryzykować i zgodziła się na metamorfozę. Efekt zaskoczył nawet ją - mimo bardzo krótkiego cięcia, Sofia Konecka-Menescal była zadowolona z odmiany, podobnie zresztą jak internauci. Pod zdjęciem Sofii pojawiło się bowiem wiele pozytywnych komentarzy: "W końcu włosy nie przytłaczają jej fantastycznej urody!", "Dla mnie bomba" - piszą internauci. 

Więcej o: