Polka i W這ch nie zap豉cili za wesele i uciekli. M這dej pary szuka policja

W這ska policja rozpocz窸a poszukiwania m這dej pary. Polka i W這ch tu po swoim weselu uciekli, zostawiaj帷 nieuregulowany rachunek w restauracji, w kt鏎ej odbywa這 si przyj璚ie. Jak ustali造 s逝瘺y, 鈍ie穎 upieczeni ma鹵onkowie polecieli do Niemiec. Niewykluczone, 瞠 stamt康 b璠 pr鏏owali przedosta si do Polski.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Światowe media informują o uciekającej parze młodej, która nie uregulowała płatności za weselne przyjęcie, po czym wyjechała z kraju. Według informacji podawanych przez władze małżonkowie najpewniej uciekli do Niemiec. Niewykluczone, że stamtąd będą próbowali przedostać się do Polski. 

Zobacz wideo Iza Krzan gotowa na wywiad ze Smaszcz w "Pytaniu na śniadanie". Szykuje się na ślub Cichopek?

Nie zapłacili za weselne przyjęcie i uciekli z kraju

Przyjęcie weselne, na które zostało zaproszone około 70 osób, odbyło się koło Frosinone we włoskim regionie Lacjum. Para młoda tuż po eleganckiej imprezie w restauracji wyjechała z kraju, nie płacąc rachunku wynoszącego 8 tys. euro (ok. 37 tys. zł). Jak podają włoskie media, małżonek to 40-letni właściciel małej firmy budowlanej z miejscowości Ferentino. Z kolei jego żona jest 25-letnią Polką, która od dłuższego czasu mieszka w Rzymie. 

Z właścicielem restauracji umówili się na płatność po weselu

Po degustacji narzeczeni wybrali weselne menu i ustalili z właścicielem restauracji, że rachunek uregulują po przyjęciu weselnym. Niestety nie pojawili się na wyznaczonym spotkaniu - mężczyzna próbował się z nimi skontaktować, ale bezskutecznie. W końcu na własną rękę pojechał do domu pary młodej, jednak nikogo nie zastał na miejscu. Sąsiedzi przekazali mu, że ostatni raz widzieli nowożeńców w dniu ich ślubu. Wówczas właściciel restauracji powiadomił policję. 

Funkcjonariuszom szybko udało się ustalić, że 25-letnia Polka i 40-letni Włoch polecieli wspólnie z rodzicami pana młodego do Niemiec. Służby podejrzewają, że uciekinierzy będą próbowali dostać się do Polski, gdzie mieszka rodzina panny młodej. 

Wi璚ej o: