Loki jak marzenie w kilka minut. Dzięki temu w szybko uzyskasz efekt burzy lśniących włosów

O pięknych lokach marzy niejedna osoba, niestety posiadacze włosów prostych jak drut nie mają z nimi łatwo. To urządzenie opanuje nawet najbardziej oporne włosy, a przy tym wyeliminuje pewien popularny problem.

Jedni z namiętnie prostują włosy, inni rozpływają się nad lokami. Jedno jest pewne, te drugie dodają włosom zdrowej objętości, dlatego posiadaczki cienkich pasm tak bardzo o nich marzą. Niektóre włosy nie są zbyt podatne na układanie, dlatego podkręcanie może trwać długo. W takiej sytuacji warto wyposażyć się w pewne magiczne urządzenie.

Zobacz wideo

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Loki jak marzenie. Nie takie to proste

Wiele osób w stworzenie loków wkłada dużo wysiłku, zarówno, jeśli chodzi o kosmetyki, sprzęt, jak i czas. Częstym sposobem jest użycie prostownicy, co może dziwić, jednak efekt jest naprawdę ciekawy. Jak łatwo się jednak domyślić prostownicy służy do czego innego, dlatego wykonanie nią loków wymaga nieco wprawy, a końcowo przypomina bardziej fale niż loki. Najczęściej sięga się po lokówki, jednak niedoświadczone osoby mogą szybko nabawić się oparzeń. Poniższe urządzenie to prawdziwe wybawienie w tej materii. 

Lokówki automatyczne to prawdziwy hit włosomaniaczek

Automatyczna lokówka PHILIPS StyleCare Prestige BHB876/00 jest wyposażona w inteligentną sygnalizację. Wskaźnik gotowości loków emituje ciągły sygnał dźwiękowy, gdy loki są gotowe. Ta innowacyjna funkcja pozwala za każdym razem uzyskać piękne i trwałe efekty bez przegrzewania włosów. Funkcja automatycznego wyłączania automatycznie wyłącza zasilanie lokówki, aby chronić włosy, jeśli zaplączą się w komorze (choć taka sytuacja jest mało prawdopodobna). Całe ułożenie fryzury przebiega szybko, bez wysiłku, a przy tym unika się wszelkich oparzeń. 

LokówkaLokówka fot. Media Expert

Lokówka automatyczna to idealna propozycja dla pań, które dążą do loków o regularnym skręcie, a przy tym perfekcyjnie wygładzonych. Podobną lokówkę automatyczną można znaleźć w ofercie znanej marki Babyliss, specjalizującej się w urządzeniach do stylizacji włosów. Ten model ma nieco mniejszą głowicę, jednak efekt jest bardzo podobny. Ma 3 ustawienia czasu dają wiele możliwości skrętu: fal, dużych loków i małych loczków, a rotacyjny system kręcenia nadaje im odpowiedni kierunek. 

LokówkaLokówka fot. media expert

.

Potrzeby estetek zaspokoi lokówka automatyczna w kolorze pudrowego różu. Ten model z kolei posiada interesującą opcję pielęgnacyjną. Dzięki lokówce BeautyMe HC901 możesz szybko i łatwo nadać swojej fryzurze wymarzony wygląd - wszystko dzięki zastosowaniu technologii Keratin Intense, która uwalnia keratynę podczas stylizacji. Właściwości keratyny sprawiają, że Twoje włosy nie tylko będą odżywione, lśniące i gładkie.

LokówkaLokówka fot. Media expert

Więcej o: