Ludzie nie wierzą w ich miłość. Wszystko przez różnicę w rozmiarach. "Musi ją zdradzać"

Leah i Dan są od lat w szczęśliwej relacji. Niestety ich wspólne zdjęcia i filmiki często wzbudzają spore kontrowersje. Wszystko dlatego, że mężczyzna jest bardzo szczupły. Z tego powodu ludzie nie wierzą w szczerość jego uczuć.

Leah Stanley oraz jej partner dosyć często muszą mierzyć się z krytyką. Wiele osób nie wierzy w ich miłość. W komentarzach pod ich postami w mediach społecznościowych możemy przeczytać między innymi, że mężczyzna jest w tym związku tylko i wyłącznie dla pieniędzy.

Zobacz wideo

Ludzie nie wierzą w ich miłość. Wszystko przez różnicę w rozmiarach

Leah Stanley aktywnie udziela się na różnych platformach społecznościowych. Jest aktywistką plus size, która pomaga innym zaakceptować swój wygląd. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 247 tysięcy osób.

Kobieta od jakiegoś czas jest w szczęśliwym związku z Danem. - To on przypomina mi, jaka jestem wyjątkowa. Ugruntowuje mnie, udziela rad i pociesza w chwilach niepewności. [...] To on pokazał mi prawdziwą miłość i nie mogłabym być bardziej wdzięczna, że nasze życia się zderzyły - wyznała jakiś czas temu na Instagramie Leah. 

 

Twierdzą, że mężczyzna musi ją zdradzać

Niestety ich wspólne zdjęcia i filmiki często wzbudzają spore kontrowersje. Wszystko dlatego, że mężczyzna jest bardzo szczupły. "To niemożliwe, by był z nią w związku, jest zbyt przystojny", "On musi ją zdradzać", "Jest z nią pewnie dla pieniędzy" "Uciekaj póki możesz, szkoda życia". Tego typu komentarze często pojawiają się pod postami pary. Zakochani starają się jednak nimi nie przejmować. - Musisz pamiętać o tym, że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony z tego, co robisz. Dlatego musisz żyć dla siebie - napisała na Instagramie influencerka

Więcej o: