Roksana Węgiel podzieliła fanów odważną stylizacją. "O mój Boże", "Rodzice to widzieli?"

Roksana Węgiel podzieliła się w sieci nowym nagraniem. Stylizacja, którą miała na sobie wzbudziła wśród internautek oraz internautów mieszane uczucia. Jedni są zachwyceni, inni nie stronią od uszczypliwości. "Halo ona jest dorosła, nie rozumiem skąd takie komentarze".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Roksana Węgiel ma na swoim koncie wygraną w programie The Voice Kids, a pięć lat temu reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior i zajęła pierwsze miejsce. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu i obecnie jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Roksana Węgiel aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych (na Instagramie obserwuje ją ponad 1,4 mln osób, a na TikToku 1,6 mln), na których dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Zobacz wideo Roxie Węgiel rozlicza swoje ostatnie pięć lat kariery

Roksana Węgiel w odważnej stylizacji

Niektóre zdjęcia oraz filmiki udostępniane przez Roxie Węgiel w sieci potrafią wzbudzić skrajne emocje. Tak było właśnie w przypadku nagrania, które Roksana Węgiel opublikowała ostatnio na swoim TikToku. Piosenkarka pokazała się na nim w czarnym, wysadzanym kryształkami staniku i metalicznych, nisko opuszczonych spodniach, spod których wystawały zdobione kryształkami majtki. - Wypatrujcie mnie na banerach, bo już dziś rusza moja nowa kampania - napisała.

Roksana, czy twoi rodzice to widzieli?
Ło Jezus Maria
Na piękną kobietę wyrasta
O mój Boże, śliczna
Figura marzenie
A pamiętam jak śpiewała na Eurowizji Junior
Ona nadal dla mnie ma 14 lat, nie mogę na to patrzeć
Halo ona jest dorosła, nie rozumiem skąd takie komentarze

- piszą pod postem internautki oraz internauci.

Roxie Węgiel została milionerką przed 18. urodzinami. "To było okupione ciężką pracą"

Roksana Węgiel dorastała na oczach Polek i Polaków, w tym roku świętowała jednak swoje 18. urodziny, a jej kariera nie zwalnia tempa. W jednym z wywiadów zdradziła jednak, że milionerką została jeszcze przed osiągnięciem pełnoletniości. 

- Ucieszyłam się. Nawet się trochę wzruszyłam, bo stwierdziłam, że to, co robię, powoduje, że się spełniam na każdej płaszczyźnie. [...] totalnie nie miałam pojęcia, jakie w tej branży można zarobić pieniądze. Nigdy nie miałam mindsetu, że robię coś dla kasy. Po prostu tak wyszło. To było okupione ciężką pracą - powiedziała u Żurnalisty.

Więcej o: