Byli małżeństwem, dzieliło ich 46 lat. Zdradza, ile pieniędzy straciła na tym związku

Między Iris a jej mężem Mohamedem było aż 46 lat różnicy. Jednak niedawno okazało się, że ich związek już się zakończył. Kobieta zdradziła w jednym z wywiadów, ile pieniędzy straciła przez byłego małożonka.

Poznali się cztery lata temu na jednej z grup w mediach społecznościowych. Ich związek od początku wzbudzał ogromne kontrowersje. Wszystko przez różnicę wieku między małżonkami. W dniu ślubu, który odbył się w 2020 roku, ona miała 80 lat, a on 34.  - Nie sądziłam, że tak się stanie, żyłam po prostu z dnia na dzień, na nic nie czekałam i niczego się już od życia nie spodziewałam - wyznała w jednym z wywiadów kobieta. Natomiast w programie "This Morning" zdradziła, jak wygląd ich życie intymne. - Nasza bliskość to istna magia, polecam! - powiedziała. 

Zobacz wideo Sylwia Bomba wróciła do randkowania:

Koniec wielkiej miłości

Pochodząca z Anglii Iris oraz Mohamed z Egiptu wzbudzili sensacją na całym świecie. Para zdobyła nawet fanów, którzy kibicowali ich relacji. Niedawno jednak okazało się, że związek Brytyjki i Egipcjanina to już przeszłość. 

Po rozstaniu kobieta wyznała, że żałuje, iż nie posłuchała rodziny i przyjaciół. Okazuje się, że bliscy odradzali jej związek z dużo młodszym mężczyzną. - Lepiej mi bez niego i żałuję, że nie posłuchałam mojej rodziny i przyjaciół, ale co się stało, już się skończyło. Żałuję, że go poznałam i teraz wiem, że moim najlepszym mężem był mój pierwszy mąż Gwyn - zdradziła Iris. 

Iris mówi, ile straciła na tym związku

Niedawno Iris w rozmowie z "The Sun" wyznała, że nie zamierza płakać po nieudanym związku. Nazwała także byłego męża oszustem. Dodała, że nie chce go już nigdy więcej widzieć. Ja twierdzi, gdy mężczyzna przyleciał do Wielkiej Brytanii, przekazała mu aż 25 tysięcy funtów. W przeliczeniu na złotówki daje to około 130 tysięcy złotych. Co więcej, zgodnie z jej wersją, zanim się pobrali, mężczyzna otrzymał od niej 13 tysięcy funtów (prawie 70 tysięcy złotych). 

Więcej o: