Znaleźli miłość po 40. Odnaleźli drugą połówkę w niespodziewanym momencie. "Miłość jest cierpliwa"

Pasja i miłość mogą dosięgnąć każdego w dowolnym momencie życia. Nie ma sposobu, aby uciec przed strzałą kupidyna. Wiele celebrytów pokazuje, że czasami na partnerów, których poznajemy w późniejszym życiu, warto było czekać.

Miłość jest cierpliwa, miłość jest życzliwa, a miłość z pewnością nie ma ograniczenia wiekowego ani daty ważności. Na tym właśnie polega jej piękno. Może dosłownie uderzyć w dowolne miejsce i w dowolnym momencie, zwykle wtedy, gdy najmniej się tego spodziewasz. Poniżej znajdują się gwiazdy, które mogą, to potwierdzić. Są żywym dowodem na to, że miłość można znaleźć po 40. roku życia i że nikt, niezależnie od tego, jak daleko zaszedł, nie jest poza jej zasięgiem miłości.

Zobacz wideo Edyta Górniak wierzy w miłość? Przy okazji opowiada o zawodzie miłosnym syna

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Lopez, wyszła za mąż za Afflecka w wieku 52 lat. Brukowce nadały im przydomek "Bennifer"

Jennifer Lopez udowodniła, że miłość nie ma daty ważności, ożywiając swój związek z Benem Affleckiem w 2021 roku oraz odzyskując status "Bennifer", 20 lat po tym, jak zaczęli się spotykać w 2002 roku. Ona, zerwała zaręczyny z wieloletnim partnerem Alexem Rodriguezem, a on rozstał się z aktorką Aną De Armas, z którą budował relację przez kilkanaście miesięcy. Piosenkarka i aktor odnowili zaręczyny zerwane w 2004 roku i dotrzymali złożonej sobie obietnicy ślubem w Las Vegas, który odbył się w lipcu 2022 roku. Piosenkarka na swojej stronie onthejlo.com. cytowana przez magazyn Viva, pisała:

Zrobiliśmy to. Miłość jest piękna. Miłość jest łaskawa. I wychodzi na to, że miłość jest cierpliwa. Cierpliwa przez 20 lat.
 

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja poznali się na randce w ciemno. Miłość przyszła po 40-stce

Poznali się w 2016 roku na randce w ciemno zaaranżowanej przez wspólnego znajomego. Między Sokołowską i Kozieją szybko zaiskrzyło. Powodem były również wspólne pasje, które ich połączyły, m.in. miłość do koni, podróży i sztuki. Oficjalnie ogłosili, że są razem, w styczniu 2017 roku, a w lipcu 2022 roku powitali na świecie syna.

 

Ona miała 44, on 46 lat. Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego połączyło uczucie

Para poznała się w 2006 roku. Ona była znaną z TVP prezenterką "Wiadomości", on jednym z najbogatszych ludzi w Polsce. Ich ślub odbył się dwa lata później we Francji. Podczas zorganizowanego w Warszawie przyjęcia weselnego bawiły się osoby z kręgów dyplomatycznych, biznesowych i arystokratycznych. Para od lat prowadzi własną fundację, która pomaga m.in. dzieciom w trudnej sytuacji życiowej.

Więcej o: