On ma 26 lat, ona skończyła 80. "Jest tak młoda duchem, że wiek nam nie przeszkadza"

Historię ich miłości opisał brytyjski dziennik "the Sun". Gary Hardwick poślubił swoją wybrankę, 71-letnią wówczas Almedę, gdy miał zaledwie 17 lat. Od tego czasu minęło już 9 lat, a Almeda ostatnio świętowała swoje 80. urodziny. Para prowadzi wspólne konto na Instagramie, więc i tam pojawił się wpis Gary'ego z tej okazji. Nazwał w nim swoją żonę "miłością swojego życia".
Zobacz wideo Zobacz wideo: Justyna Gradek wspomina nieudane małżeństwo. Zawiódł ją nie tylko mąż

Gary Hardwick poznał Almedę na przełomie 2014 i 2015 roku, na pogrzebie jej syna. Dwa tygodnie później wzięli ślub. Ceremonia odbyła się w Tennessee, skąd oboje pochodzą. "The Sun" pisze, że wesele było skromne, a para zaprosiła jedynie najbliższych. Od jakiegoś czasu dzielą się swoim wspólnym życiem z obserwującymi na TikToku i Instagramie - choć platforma niedawno usunęła część udostępnianych przez nich treści, określając je jako nieodpowiednie.

Mimo wszystko, na TikToku udało im się zdobyć ponad 50 tysięcy followersów. Nie zważając na różnicę wieku oboje twierdzą, że są w sobie bardzo zakochani. - Przeszliśmy razem przez wzloty i upadki, które zawsze przezwyciężaliśmy. Patrząc wstecz, to naprawdę tylko nas wzmocniło - cytuje słowa Gary'ego dziennik "The Sun".

On ma  26 lat, ona - skończyła 80tkę. "Każdego dnia sprawiasz, że jestem najszczęśliwszym mężczyzną"

Tabloid zauważa, że obecna żona wcale nie jest najstarszą dotychczasową partnerką Gary-ego. Wcześniej Hardwick spotykał się z 77-letnią kobietą. "Almeda jest tak młoda duchem, że wiek nam nie przeszkadza, nigdy tak naprawdę o tym nie myślimy. Wiem tylko, że Bóg odpowiedział na moje modlitwy w dniu, w którym pojawiła się w moim życiu" - napisał Gary w jednym z instagramowych postów.

Hardwick obecnie ma 26 lat, jego żona - 80.  W urodzinowym wpisie na Instagramie mężczyzna złożył swoje małżonce życzenia, a następnie napisał:

Jestem najszczęśliwszym mężem dzięki temu, że każdego dnia mogę budzić się obok ciebie. Każdego dnia sprawiasz, że jestem najszczęśliwszym mężczyzną, a ja chcę, abyś zawsze była najszczęśliwszą kobietą

- czytamy. "Jesteś naprawdę miłością mojego życia i kocham cię każdym uderzeniem mojego serca" -  dodał. Wszelkie wpisy na koncie pary zazwyczaj budzą dużo emocji i reakcji. Nie inaczej było tym razem.

Gratulacje! Szczęścia i wielu lat wspólnego życia!
Wszystkiego najlepszego, królowo
Gratulacje! Tęsknimy za częstszym widywaniem się z Wami tutaj, i na innych portalach społecznościowych!

- piszą internauci.

Źródła: Instagram/The Sun.co.uk

Więcej o: