26-latka wygrała w wyborach miss bez makijażu. Pokonała 19 innych kandydatek

W mediach na całym świecie zrobiło się głośno o 26-letniej Natashy Beresford. Kobieta na co dzień pracuje jako pielęgniarka w klinice dentystycznej w Londynie. Niedawno jednak została zwyciężczynią konkursu piękności, w którym nie wolno nosić makijażu.

Już kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że jury regionalnego konkursu piękności Miss London zdecydowało się wprowadzić nietypową zasadę w tegorocznej edycji. Okazało się, że uczestniczki nie będą mogły korzystać z żadnych kosmetyków, czy makijażu.

Zobacz wideo Co Polacy sądzą o chodzeniu do wróżek?

Chcą promować naturalne piękno

W nietypowych wyborach miss wzięło udział 19 kobiet. Co ciekawe, kandydatki nie mogły używać nawet błyszczyka do ust. Jak podkreślają organizatorzy konkursu, bardzo zależało im na tym, by promować naturalne piękno, którego nie widać zazwyczaj przez warstwę kosmetyków. Poza tym zależy im na pokazywaniu jak najbardziej realistycznym obrazie kobiecego ciała

Zwyciężczynią konkursu została 26-letnia Natashy Beresford. Kobieta na co dzień pracuje jako pielęgniarka w klinice dentystycznej w Londynie. Niedawno jednak została zwyciężczynią konkursu piękności, w którym nie wolno nosić makijażu. Co istotne, były to dopiero wybory regionalne. Zwyciężczyni weźmie jeszcze udział w konkursie ogólnokrajowym. 

Chce, by kobiety czuły się pewniej w naturalnej wersji

Zwyciężczyni konkursu, Natasha Beresford, ma obecnie 26 lat i mieszka w Londynie. Jak podkreśla, chce by jej zwycięstwo pomogło kobietom z całego świata poczuć się pewniej w naturalnej wersji. Swoją przyszłość 26-latka wiąże z branżą dentystyczną. 

 

- Chciałabym zostać wolontariuszką w klinikach Dentaid w Wielkiej Brytanii. Placówki te zapewniają opiekę stomatologiczną i wsparcie w zakresie zdrowia jamy ustnej osobom w kryzysie bezdomności, ubogim, uchodźcom, ofiarom przemocy, chorym na raka i wychodzącym z uzależnienia od narkotyków - wyznała zwyciężczyni konkursu. 

Więcej o: