Internetowe triki na plamy z podkładu. Jeden odmieni wasze życie, drugi to ściema

Plamy z podkładu to prawdziwa udręka. W social mediach możemy znaleźć mnóstwo trików, które polecają internauci. W dzisiejszym odcinku "Myka" Tomek Pazdyk sprawdzi dwa najczęściej polecane. Jak się okazuje - jeden działa, a drugi to totalna ściema.

Więcej odcinków "Myk" znajdziecie na Gazeta.pl

Zdarza się, że podczas robienia makijażu podkład do twarzy spadnie nam na ulubiony T-shirt. Co wtedy zrobić? W internecie możemy znaleźć naprawdę sporo trików, które teoretycznie powinny sobie z tym problemem poradzić, ale, jak to zwykle bywa, niektóre z nich nie działają. Z kolei w okresie jesienno-zimowym, gdy z szaf wyciągamy puchowe kurtki, musimy zmierzyć się z uporczywymi zabrudzeniami na kołnierzu. Czy istnieje łatwy, domowy sposób na to, by się ich pozbyć? Sprawdźcie sami! 

Zobacz wideo Sprawdzamy, czy internetowe triki wyczyszczą plamy z podkładu

Jak wyczyścić brudną od podkładu kurtkę? 

Jednym z najczęściej polecanych trików, który ma się uporać z brudną od podkładu kurtką, jest nic innego jak płyn micelarny. Zwykle wykorzystujemy ten kosmetyk do zmywania makijażu, ale okazuje się, że może się również świetnie sprawdzić przy okazji brudnych plam z podkładu. Wystarczy, że namoczymy w nim wacik kosmetyczny i przetrzemy np. zabrudzony kołnierz kurtki. Nasz mykowy ekspert Tomasz Pazdyk sprawdził, czy ten trik działa. 

Pianka do golenia pomoże pozbyć się plam z podkładu. Czy aby na pewno? 

Kolejnym niezwykle popularnym trikiem w social mediach i internecie jest wykorzystanie pianki do golenia. Zastanawiacie się pewnie, jak pianka do golenia miałaby zlikwidować plamę z podkładu. W internecie czytamy, że wystarczy nałożyć produkt na zabrudzenie, odczekać chwilę i przetrzeć. W najnowszym odcinku "Myka" zrobiliśmy to i sprawdziliśmy, czy działa. Zobaczcie sami.

Nowe odcinki "Myk" w każdą sobotę o godz. 8 na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: