Horoskop dzienny - 23 października. Co może się wydarzyć w poniedziałek? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 23 października. Bliźnięta poukładają sprawy sercowe. Rak będzie kłótliwy. A co los zaplanował dla Twojego znaku zodiaku? Sprawdź swój horoskop dzienny i przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny – Baran

Baran nie da sobie dzisiaj w kaszę dmuchać. Zdecydujesz się naciskać na kogoś, kto nie chce się do czegoś przyznać. Jeśli tego nie zrobi, zagrozisz, że sama/sam go wydasz.

Horoskop dzienny – Byk

Byk będzie triumfował. Ktoś, kto do tej pory z Tobą walczył, nagle skapituluje. Nie zdecyduje się na dalszą potyczkę, a Ty z tego skorzystasz. Nie bój się więcej mówić tego, co myślisz.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta poukładają sprawy sercowe. Nagle Twoja druga połówka stanie się bardziej rozmowna. Dzięki temu wreszcie omówicie naglące problemy.

Horoskop dzienny – Rak

Rak będzie kłótliwy. Z nikim się dzisiaj nie dogadasz. Nie zrozumiesz też żadnej osoby, która będzie Ci chciała dzisiaj przedstawić jakiś swój pomysł. W ogóle się tym nie przejmiesz – będziesz czekać na wieczór.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Lew

Lew zostanie wyprowadzony z równowagi. Zrobi to osoba, której zależy, by inni zobaczyli Cię niestabilną/niestabilnego i agresywną/agresywnego. Postaraj się jakoś załagodzić sytuację, zanim będzie za późno.

Horoskop dzienny – Panna

Panna ulegnie manipulacji. Ktoś zrobi coś Twoim kosztem, a Ty mu jeszcze nieświadomie pomożesz. Możliwe, że pewna życzliwa osoba opowie Ci o wszystkim. Zastanów się koniecznie, co z tym zrobić i nie odpuszczaj.

Horoskop dzienny – Waga

Waga będzie miała dobry humor. Dzisiejsze wydarzenia okażą się dla Ciebie bardzo szczęśliwe. Wszystko będzie Ci się udawać i nikt nie powie Ci nic nieprzyjemnego.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpion pozna nową osobę. To będzie ktoś, kto wywrze ogromny wpływ na Twoje życie. Kto wie – może zostanie Twoim/Twoją przyjacielem/przyjaciółką, a może kimś więcej?

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec musi zrobić dobre pierwsze wrażenie. Jeśli Ci się to uda, od razu poczujesz zmianę atmosfery. Będziesz też przekonana/przekonany, że inni zapałają do Ciebie gorącą sympatią.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec powinien dziś w coś zainwestować. Dzisiejszy dzień jest na to doskonały. Zastanów się jednak, jakie rozwiązanie okaże się dla Ciebie najlepsze. Nie bój się ryzyka – dziś fortuna Ci sprzyja.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik będzie miał wiele pomysłów. Nie możesz jednak zasypać nimi wszystkim wokoło. Zdradź je na razie tylko którejś z zaufanych osób i wspólnie wybierzcie te najlepsze, które przedstawicie pozostałym.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby mogą mieć dobry dzień w pracy. Problem w tym, że wieczór już do tak udanych się nie zaliczy. W domu może Ci się zepsuć jakiś sprzęt i nie będziesz go potrafiła/potrafił sam naprawić. Konieczna okaże się wizyta specjalisty.

Zobacz też: 3 najbardziej zestresowane znaki zodiaku. Te cechy mogą je wpędzić w wir stresu

Więcej o: