Małgorzata Kożuchowska zaszalała ze stylizacją! Postawiła na kontrowersyjny trend

Małgorzata Kożuchowska doskonale wie, jak sprawić, by nie można było oderwać od niej wzroku. Tym razem aktorka pokazała się w stylizacji z budzącym skrajne emocje trendem w roli głównej. Jak wyszło? Sprawdźcie sami!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 1,1 mln osób, dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Małgorzata Kożuchowska uważana jest również za jedną z lepiej ubranych kobiet polskiego show-biznesu, a stylizacje, w których się pokazuje, bardzo często stanowią inspirację dla wielu śledzących ją kobiet.

Zobacz wideo Jessica Ziółek o presji wyglądu. "Lepiej jest się pochwalić kimś, kto dobrze wygląda, a nie jest zaniedbany"

Małgorzata Kożuchowska w modnej stylizacji. Odważnie i z klasą

Stylizacje "no pants", czyli te z "majtkami" w roli cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością i zdaniem wielu osób są jednym z gorętszych modowych trendów tego sezonu. Ostatnio na tego typu stylizację zdecydowała się Małgorzata Kożuchowska i po raz kolejny pokazała swoje ogromne wyczucie mody. Aktorka postawiła bowiem na majtki z wysokim stanem, które zestawiła z marynarką do połowy uda, wykonaną z tego samego wzorzystego materiału, czarnym golfem, cienkimi czarnymi rajstopami, czarnymi butami i torebką. Całość prezentowała się świetnie!

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_ (screen InstaStories)

Stylistka o trendzie "no pants"

Do niedawna o gwiazdach, które pokazywały się na czerwonych dywanach w tego typu stylizacjach pisano, że "zapomniały spodni". Głos na ten temat zabrała więc stylistka i krytyczka mody, Karolina Domaradzka. - Trend "no pants", czyli bez spodni, narodził się już dwa lata temu, podczas prezentacji kolekcji wiosenno-letnich na 2022 rok. Później było MiuMiu i pokaz mody na jesień 2023 roku, w którym udział wzięła Emma Corrin. Swoją drogą widziana w majtkach podczas niedawnego festiwalu w Wenecji. Ale na długo przed nią trend "no pants" nosiło już wiele it girls oraz celebrytek, które zakładały majtki na zewnątrz do rajstop, albo i nie - tłumaczyła w filmiku opublikowanym na Instagramie.

- Może więc czas przestać udawać, że ktoś zapomniał spodni i zrozumieć, że moda szuka nowych rozwiązań, które bardzo często stymulują obyczaje oraz całe społeczeństwa. Może nam się to podobać, może się nie podobać. I tak nie mamy nic do gadania. Moda zrobi to, co będzie chciała, wprost proporcjonalnie do stawianego jej oporu - podsumowała ten trend.

Więcej o: