Horoskop dzienny - 28 października. Co może się wydarzyć w sobotę? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 28 października. Lew będzie wystawiony na próbę. Panna będzie łagodzić sytuację. A co przydarzy się Twojemu znakowi zodiaku? Sprawdź swój horoskop dzienny i przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny – Baran

Baran może mieć kiepski nastrój. Nie będzie ku temu żadnego szczególnego powodu – po prostu wstaniesz lewą nogą. Lepiej dzisiaj Cię nie drażnić, bo może dojść do bardzo nieprzyjemnej kłótni, która na dodatek źle się skończy.

Horoskop dzienny – Byk

Byk nie poradzi sobie z emocjami. Pewne wydarzenie tej soboty sprawi, że za nic nie zdołasz zapanować nad swoimi odczuciami. Inni mogą mieć Ci to za złe, ale ani Ty, ani oni nic na to nie poradzą, zwłaszcza jak tego nie przepracujesz.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta w dzień będą się nudzić. Dopiero wieczorem odetchniesz pełną piersią, bo w końcu poczujesz się szczęśliwa/szczęśliwy. Możliwe, że ktoś z Twoich bliskich, na przykład Twoja druga połówka, przygotowała jakąś niespodziankę. Nie zepsuj jej.

Horoskop dzienny – Rak

Rak musi się liczyć z tym, że czeka go ciężka przeprawa z drugą połówką. Możesz długo negocjować i nic nie osiągnąć. Jeśli chcesz utrzymać ten związek, lepiej zastanów się nad silnymi argumentami na poparcie swoich tez.

Horoskop dzienny – Lew

Lew będzie wystawiony na próbę. Ktoś zrobi wszystko, byle tylko sprowokować Cię do kłótni. Zachowaj spokój i nie daj się podejść emocjom, bo możesz tego potem żałować.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Panna

Panna będzie łagodzić sytuację. Wokół Ciebie może dochodzić do konfliktów, których nie rozumiesz i którym chcesz zapobiec. Pamiętaj jednak, że wtrącanie się w sprawy innych osób może się zakończyć dla Ciebie nieprzyjemnie.

Horoskop dzienny – Waga

Waga będzie dziś nieugięta. Jeśli ktoś popełni błąd, nie przymkniesz na to oka. Skoro już dokonał takiego, a nie innego wyboru, musi ponieść jego konsekwencje i nic tego nie zmieni.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpion poświęci się jakiemuś ważnemu projektowi. Szybko jednak zrozumiesz, że na pewno nie zrealizujesz go w pojedynkę. Postaraj się przekonać do niego także innych – tych, którzy świetnie się do tego nadają.

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec zauważy wokół siebie wrogów. W końcu przejrzysz na oczy i zrozumiesz, że nie wszyscy w Twoim otoczeniu dobrze Ci życzą. Nie poddawaj się jednak i walcz o swoje, bo o to tutaj chodzi.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec potrzebuje energii. Rano wstaniesz kompletnie bez siły i nic nie będzie Ci się chciało. Swoją postawą możesz zdenerwować sporo osób wokół siebie, choć nie bardzo się tym przejmiesz.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik poświęci się sprzątaniu. Uznasz, że pora wreszcie zapanować nad własnym domem. Weź jednak pod uwagę, że nie musisz tego wszystkiego robić sama/sam.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby zaliczą sporo spotkań towarzyskich. Musisz uważać, żeby Twoi znajomi nie wpadli na siebie nawzajem, bo nie wszyscy się lubią. Na pewno sporo się przy tym nagimnastykujesz.

Zobacz też: Nadchodzi październikowa pełnia księżyca. Przyniesie wiele zmian. 3 znaki zodiaku odczują ją najmocniej

Więcej o: