Horoskop dzienny - 29 października. Co może się wydarzyć w niedzielę? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 29 października. Byk wykaże się altruizmem. Bliźnięta mogą poczuć niedosyt. A co stanie się udziałem Twojego znaku zodiaku? Sprawdź swój horoskop dzienny i przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny – Baran

Baran odrzuci odpoczynek na rzecz obowiązków. Choć to niedziela, wciąż będziesz myślała/myślał o swojej pracy. Weź pod uwagę, że nie wszystkim musi się to podobać.

Horoskop dzienny – Byk

Byk wykaże się altruizmem. Ktoś bardzo będzie potrzebował Twojej pomocy, a Ty oczywiście nawet nie pomyślisz o tym, żeby odmówić. Pokażesz, że jesteś dobrą/dobrym przyjaciółką/przyjacielem.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta mogą poczuć niedosyt. Wszystko, za co się zabierzesz, wyda Ci się nie dość dobre. Wpadniesz w nadmierny perfekcjonizm i to niekoniecznie musi Ci pomóc.

Horoskop dzienny – Rak

Rak będzie dziś wyjątkowo marudny. O wszystko będziesz się czepiać swoich domowników, a Twoje słowa krytyki mogą ich zaboleć. Lepiej uważaj, by ktoś Ci się nie zrewanżował.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Lew

Lew podzieli obowiązki domowe. Nie dasz nikomu się obijać, bo chcesz wreszcie doprowadzić dom do porządku. Nikt z domowników nie będzie bezpieczny, bo oto nadchodzi prawdziwy Armagedon!

Horoskop dzienny – Panna

Panna otrzyma prezent. Co ciekawe, będzie to podarunek zupełnie bez okazji. Ciesz się z tego i podziękuj temu, kto Ci go sprawił, bo najwyraźniej jesteś dla niego/niej bardzo ważna/ważny.

Horoskop dzienny – Waga

Waga poczuje nagły przypływ pewności siebie. Podejmiesz się rzeczy, na które wcześniej nie miałaś/miałeś odwagi. Inni mogą być w głębokim szoku lub Ci zazdrościć.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpion będzie rozchwiany emocjonalnie. Na nic nie zdołasz się zdecydować i będziesz się szybko wdawać w błahe sprzeczki. Postaraj się spędzić jak najwięcej czasu w samotności, by ochłonąć.

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec pozostanie rozkojarzony. Możesz mieć problem, by skupić się dzisiaj na czymkolwiek. Dopiero wieczorem trochę się uspokoisz i wrócisz do siebie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec dalej poświęci się rywalizacji. Zbyt późno dostrzeżesz, że Twoja walka zupełnie nie ma sensu. To, o co tak się spieracie, już dawno zostało rozstrzygnięte. Postaraj się poszukać wspólnych punktów ze swoim rywalem i zobacz, czy będzie chciał z Tobą współpracować.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik mocno się zirytuje czyimś zachowaniem. Będzie Ci o tyle trudno, że to osoba, której zawsze wierzyłaś/wierzyłeś i nigdy nie spodziewałaś/spodziewałeś się po niej takiego działania.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby stanowczo za dużo myślą. Spróbuj sobie dzisiaj zrobić urlop od myślenia i przestań wszystko analizować. Być może dzięki temu odnajdziesz w sobie wreszcie naturalną lekkość, która pozwoli Ci też zakosztować wyjątkowego szczęścia.

Zobacz też: Nadchodzi październikowa pełnia księżyca. Przyniesie wiele zmian. 3 znaki zodiaku odczują ją najmocniej

Więcej o: