Podszedł do Michała Szpaka i zadał mu dwa pytania. Nie wiedział, z kim rozmawia. "Jesteś popularny?"

Tiktoker @umilla_official słynie z zaczepiania ludzi na ulicy i pytania ich, co mają na sobie i ile kosztował ich outfit. Ostatnio spotkał Michała Szpaka, któremu zadał to samo pytanie. Jak się okazało, nie miał pojęcia, z kim rozmawia.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Michał Szpak jest jednym z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. W 2011 roku zajął drugie miejsce w programie "X-Factor", a w 2016 roku reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie zajął ósme miejsce. Piosenka "Color of Your Life" zyskała popularność na całym świecie, więc na pierwszy rzut oka wydawałoby się niemożliwe, żeby ktoś w Polsce nie znał tego artysty.

Zobacz wideo Górniak opowiedziała o współpracy ze Szpakiem. „Było dużo znaków zapytania"

Sonda uliczna na TikToku. Zaczepił Michała Szpaka

Na profilu użytkownika @umilla_official na TikToku pojawił się krótki filmik z udziałem piosenkarza. Tiktoker zaczepił go i zapytał, w co jest ubrany i ile kosztowały poszczególne elementy jego stroju. Michał powiedział, że ma na sobie płaszcz Vetements, buty Gucci oraz szalik Tiga. Całość wyniosła go ok. 15 tys. zł. Wtedy pochodzący z Ukrainy Millbery Joy zapytał go, czym się zajmuje. Szpak odparł, że jest muzykiem.

Jesteś jakiś popularny? Ja myślałem, że jakimś modelem jesteś lub designerem.

- powiedział tiktoker i pochwalił paznokcie artysty. Michał odparł, że jest popularny w Polsce i podziękował za komplement.

Nie poznał znanego artysty. Internauci są oburzeni

Nagranie szybko stało się hitem internetu. Ma 974 tys. wyświetleń i pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy. Ludzie chwalą strój i twórczość Michała Szpaka, ale przede wszystkim są w szoku, że mężczyzna, który go zaczepił, nie miał pojęcia, z kim rozmawia. Zgodnie stwierdzają, że tiktoker zaliczył wtopę i że koniecznie musi nadrobić zaległości.

Będziesz znany z tego, że nie poznałeś Michała Szpaka.
Naprawdę nie poznałeś Michała Szpaka?
Nie no, ale gafa.
Jak można Szpaka nie poznać.
Nie no, idziesz do domu. Michała nie rozpoznać to hit.
Michał jest znany w całej Europie, czas nadrobić zaległości.
Więcej o: