Najszczęśliwszy dzień tygodnia według znaku zodiaku. Sprawdź, jaki jest twój

Szczęśliwy dzień dla każdego znaku zodiaku według astrologii? Lepiej sprawdź, którego dnia los będzie ci sprzyjał i masz większe szanse na szczęście, odniesienie sukcesu, a nawet zdobycie fortuny.

Każdy z nas miał kiedyś wrażenie, że niektóre dni są po prostu lepsze od innych. Często dziwimy się, jak jednego dnia czujemy się w swoim żywiole, a następnego jesteśmy bliscy załamania? Astrologia może wyjaśnić, dlaczego tak się czujesz. Horoskop może powiedzieć ci, który dzień jest dla danego znaku zodiaku najszczęśliwszy. Pamiętaj, aby zestawienie traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Czy czterodniowy tydzień pracy ma sens?

Rak: twoim szczęśliwym dniem jest poniedziałek

Zodiakalny Rak może czuć się wyczerpany po dotychczasowych zajęciach, dlatego ważne jest, aby zarezerwował sobie czas na regenerację na nadchodzący tydzień. Poniedziałek to idealny czas na spędzenie go w domu i przygotowanie się na każdy dzień, gdyż Rak ma tendencję do przygotowania niezbędnych rzeczy z wyprzedzeniem.

Baran i Skorpion: twój szczęśliwy dzień to wtorek

Wtorek jest idealnym dniem na rozpoczęcie nowych projektów i wprowadzenie nowych, ekscytujących pomysłów. Zodiakalne Barany i Skorpiony mają więc kilka dni na odpoczynek i refleksję przed rozpoczęciem czegokolwiek, co będzie wymagało dużo energii, a co jest koniecznością. Wszystko, co zaczną tego dnia, będzie miało większą szansę na utrwalenie.

Bliźnięta i Panna: twój szczęśliwy dzień to środa

Środa to dla osób spod znaku Bliźniąt i Panny idealny dzień do planowania spotkań czy tworzenia list. Ten dzień jest idealny na chwilę zatrzymania się i przelania pióra na papier, a także na sprawdzenie listy rzeczy do zrobienia i wprowadzenie niezbędnych poprawek. Jako dwa znaki, które często mogą czuć się rozproszone, środa będzie dla nich najbardziej produktywnym dniem tygodnia. 

Strzelec i Ryby: twój szczęśliwy dzień to czwartek

Idealistycznie i optymistycznie, dniem, w którym najlepiej się zodiakalny Strzelec i Ryby rozwiną się, jest czwartek. To chwila, aby cofnąć się i spojrzeć z szerszej perspektywy, aby upewnić się, że wartości, którymi kierują się te dwa znaki zodiaku, nadal są zgodne z tym, co zaczęły. Postrzegają życie jako podróż. Tego dnia mogą się zatrzymać i docenić, jak daleko zaszli.

Byk i Waga: twój szczęśliwy dzień to piątek

Nikt nie ekscytuje się piątkiem tak jak zodiakalny Byk i Waga. Jako znaki, które stawiają na pierwszym miejscu wygodę, stabilność i społeczność, właśnie wtedy odbywa się większość wydarzeń towarzyskich lub twórczych przedsięwzięć. Jeśli jesteś Bykiem, piątek to doskonały czas na pracę nad czymś kreatywnym i produktywnym, co zapewni stabilność. Dla Wagi piątek jest czasem na spotkania towarzyskie.

Koziorożec i Wodnik: twoim szczęśliwym dniem jest sobota

Sobota jest dniem, w którym zodiakalny Koziorożec i Wodnik czują się najlepiej. Ich chęć zorganizowania produktywnej pracy lub wycieczek grupowych rozkwita tego dnia i pozwala dokończyć wszelkie cele w ostatniej chwili przed rozpoczęciem następnego tygodnia. Ważne jest dla nich pragnienie dobrego zakończenia tygodnia.

Lew: twoim szczęśliwym dniem jest niedziela

Jako znak zodiaku rządzony przez Słońce, niedziela jest dniem, w którym zodiakalny Lwy mogą zabłysnąć. To idealny dzień, aby nadać priorytet ekspresji twórczej lub wyznaczyć nowe cele. Jako przywódca, posiadany przez Lwa entuzjazm pozytywnie wpłynie na innych, aby z optymizmem wkroczyli w kolejne dni, pozostawiając za sobą stresy ostatniego tygodnia.

Więcej o: