Widzisz tę godzinę? Lepiej nie rób nic ważnego. Uważana jest za najbardziej pechową w ciągu dnia

Czy wiesz, że według numerologii niektóre godziny mogą być uważane za pechowe? Okazuje się, że jest to akurat taka pora dnia, podczas której jesteśmy niezwykle aktywni. Uważa się jednak, że właśnie wtedy powinniśmy odpuścić i skupić się na odpoczynku, by nie ściągać na siebie pecha.

Numerologia może dać nam wiele wskazówek, ponieważ opiera się na znaczeniu liczb. Patrząc więc na wyjaśnienia dotyczące niektórych numerów, można zauważyć, że bywają one dla nas mniej lub bardziej korzystne. To właśnie według numerologii niektóre godziny w ciągu dnia uważane są za pechowe, a inne za takie, które przynoszą szczęście. Warto jednak mieć na uwadze, by do tematu podchodzić z dystansem.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Według astrologii jest najbardziej pechowa. To godzina, w której warto odpuścić ważne sprawy

Numerologia wskazuje jasno, że najbardziej pechową liczbą jest czwórka. Wszystko dlatego, że wymawia się ją podobnie do słowa "śmierć", a jej zła sława rozpowszechniona jest szczególnie w krajach Azji. Jeśli jednak chodzi o czas, to pech związany jest również z odpowiednikiem czwórki, czyli szesnastką. Uważa się, więc że nie bez powodu wiele osób kończy pracę o godzinie 16. Numerologia ostrzega, by nie podejmować wtedy ważnych decyzji. Powinniśmy za to postawić na relaks i odpocząć. Wiąże się to zarówno z godziną 4 rano, jak i 16 po południu. 

Jaka jest najszczęśliwsza godzina w ciągu dnia? Głównie przypada podczas poranka

Warto jednak pamiętać, że według numerologii jest też radosna liczba, która wiąże się ze szczęściem oraz pomyślnością. To zupełne przeciwieństwo czwórki, a mowa o dziewiątce. Właśnie dlatego godzina 9 to najlepszy moment dnia a działanie. Jeśli masz do załatwienia ważne sprawy lub istotną decyzję do podjęcia, będzie to najlepszy moment. Szczęśliwy jest również odpowiednik 9 rano, czyli godzina 21. To właśnie wtedy najbardziej się rozluźniamy po całym dniu i powoli szykujemy do tego, by pójść spać. Warto korzystać z dobrej energii tych chwil w ciągu dnia.

Więcej o: