Znaki zodiaku ze skłonnością do zdrady? Lepiej uważaj na trzech gagatków. Mogą dać ci w kość

Wiele kobiet chciałoby wiedzieć, czy ich partner ma skłonności do zdrady. Niektórzy wierzą, że odpowiedź można znaleźć w... astrologii. Na które znaki zodiaku lepiej zwrócić uwagę i bacznie się im przyglądać? Podpowiadamy.

Wierzysz w astrologię i to, że pomoże ci ona poznać cechy twoje lub partnera? Okazuje się, że osoby spod niektórych znaków zodiaku mogą mieć większe skłonności do zdrady — nie tylko fizycznej, ale również i emocjonalnej. Zwróć uwagę na poniższe opisy, lecz pamiętaj, by traktować je z dystansem i przymrużeniem oka. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Jaki znaki zodiaku zdradzają? Lepiej uważać na Strzelca

Niektórzy uważają, że skłonności do zdrady partnerki lub partnera może mieć Strzelec. Wszystko ze względu na jego temperament i przebojowość. Osoby spod tego znaku zodiaku często lubią być w centrum zainteresowania, a komplementy i flirt ze strony drugiej osoby mogą pobudzić ich do chęci doświadczenia cielesnych uniesień. Może się zdarzyć, że Strzelec w długim związku poczuje się jak zamknięty w klatce. Płomienny romans w jego przypadku zazwyczaj nie trwa długo, jednak warto mieć się na baczności.

Lubi zdobywać i sięgać po to, co zakazane. Baran

Niektórzy partnerzy spod znaku Barana mogą mieć wrażenie, że w obecnym związku zdobyli już wszystko i nie ma w nim żadnej adrenaliny. Z tego względu mogą zacząć szukać nowych wyzwań, które nie zawsze będą ciekawymi zainteresowaniami takimi jak wymagające sporty, ale również i... zdobywaniem kolejnej partnerki lub partnera. Bezpieczeństwo w związku, które poczuje Baran, niestety może przyczynić się do rozglądania się za nowymi znajomościami. Jeśli odniesie wrażenie, że wciąż nie zdobył w relacji z tobą wszystkiego, wciąż będzie o to walczył i raczej zapomni o doświadczeniach na boku.

Pięknie mówi o miłości, lecz może myśleć o innej. Rak

Wiele kobiet w związku z osobami spod znaku Raka uważa, że partner mocno się do nich przywiązał i nie ma powodu, by myśleć, że kiedykolwiek dopuści się zdrady. Okazuje się jednak, że życie pisze różne scenariusze i nawet na pierwszy rzut oka zakochany na zabój Rak może dopuścić się zdrady... emocjonalnej. Wymienianie pikantnych SMS-ów z nowo poznaną kobietą, fantazjowanie lub zadziorny flirt mogą podbudować jego ego. Mimo wszystko raczej nie będzie próbował doświadczyć zdrady fizycznej, dopóki jesteście razem w związku.

Więcej o: