Kim jesteś według romskiego horoskopu? Karty mogą skrywać ważne ostrzeżenie

Data urodzenia może wiele powiedzieć o tym, kim jesteśmy. Istnieje jednak wiele rodzajów horoskopów, a każdy może mieć dla nas wyjątkowe przesłanie. Jakie wiąże się z horoskopem romskim? Odnajdź swoją osobowość, by sprawdzić, na co warto uważać.

Według romskiego horoskopu jest osiem osobowości, a każdej z nich przypisana jest inna karta. Dzięki temu możesz dowiedzieć się co nieco o sobie oraz sprawdzić, na co warto uważać. Każda karta śle inne przesłanie, o którym warto wiedzieć. Pamiętaj jednak, żeby do tematu horoskopów oraz astrologii podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Horoskop romski 2023. Istnieje osiem osobowości, do których przypisane są karty

Horoskop romski zakłada, że istnieje osiem osobowości, które przypisane są do poszczególnych dat urodzenia. Sprawdź, którą z nich jesteś oraz odkryj przypisaną do siebie kartę. W horoskopie romskim możesz znaleźć też informację o tym, na co warto zwrócić uwagę. To ostrzeżenie, które może pomóc w podejmowaniu decyzji.

  • Król kier (23 grudnia - 29 grudnia) – osoby urodzone w tym czasie wyróżniają się ogromną motywacją do zdobywania postawionych sobie celów. Warto jednak pamiętać, by się w nich nie zatracać na dobre, co może negatywnie wpływać na relacje z innymi. 
  • As karo (30 grudnia - 15 lutego) – to osoba z dużymi ambicjami, która jest też bardzo wrażliwa. W życiu ważne będzie wyważenie chęci bezwzględnego dążenia do celu wraz z delikatną naturą. Przesunięcie granicy w każdą ze stron może przynieść odwrotny skutek do zamierzonego.
  • Siódemka pik (16 lutego - 5 kwietnia) – osoby te są bardzo odważne i mają dużą samoświadomość. Pomaga im się to wyjątkowo szybko rozwijać, lecz warto pamiętać o tym, by nie zatracić się w samouwielbieniu.
  • Ósemka trefl (6 kwietnia - 18 czerwca) – to osoby, które uwielbiają żyć chwilą, a ryzyko nie jest im straszne. Trzeba jednak uważać i mieć się na baczności, żeby nie podejmować nieodpowiedzialnych decyzji.

Jakim typem osobowości jesteś? Według horoskopu powinnaś zwrócić uwagę na jedną rzecz

Zwykle horoskop jest podzielony na dwanaście znaków zodiaku, jednak romski odpowiednik to tak naprawdę jedynie osiem osobowości. Są one wyróżnione w nieco inny sposób oraz dotyczą innych dat. Jakim typem osobowości jesteś ty? Sprawdzisz to na podstawie terminu swojego urodzenia.

  • Dziewiątka kier (19 czerwca - 2 lipca) – osoby urodzone w tym terminie uważane są za prawdziwych artystów. Są niezwykle kreatywne i często błądzą głową w chmurach. Dobrze jednak co jakiś czas przestać bujać w obłokach, by zająć się przyziemnymi sprawami, które są równie ważne.
  • Dziesiątka karo (3 lipca - 10 września) – te osoby są niezwykle emocjonalne. Potrafią nie tylko obdarzyć kogoś ogromną miłością, lecz także ogromny, żalem lub nienawiścią. Warto nauczyć się wyważać uczucia, by angażować się bez negatywnego ładunku emocjonalnego.
  • Walet pik (11 września - 11 listopada) – osoby te są zwykle urodzonymi przywódcami. Doskonale potrafią porozumiewać się z innymi, a do tego wyróżnia je duża empatia. Przydaje się tutaj jednak duże ograniczenie relacji biznesowych i prywatnych. Łączenie ich może tworzyć za duże zamieszanie w ich życiu.
  • Dama trefl (12 listopada - 22 grudnia) – to osoby, które cenią sobie wolność i nie lubią być zamykane w sztywnych ramach. Uważają zwykle, że trawa po drugiej stronie płotu jest bardziej zielona, dlatego wciąż pragną dążyć do zmian.
Więcej o: