Czym jest rumpologia? Podobno wiele można wyczytać nie tylko z oczu danej osoby

Czy wiecie, czym zajmuje się rumpologia? Niejedną osobę zdziwi fakt, iż dłonie oraz oczy to niejedyne fragmenty ciała, z których niektórzy wyczytują przyszłość oraz dowiadują się czegoś o ich posiadaczu. Okazuje się, że takie informacje można zdobyć wpatrując się także w tył danej osoby.

Wiele osób wierzy, ze data urodzenia w jakiś sposób determinuje ich charakter oraz podejmowane decyzje. Nie bez znaczenia jest również "czytanie" z rąk czy oczu. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że to niejedyny sposób, aby dowiedzieć się czegoś więcej o drugim człowieku. Choć do takich informacji należy podchodzić z ogromnych dystansem oraz poczuciem humoru, powstała nawet dziedzina, która polega na wróżeniu z kształtu... pośladków. 

Zobacz wideo Eva Longoria pokazała trening na pośladki

Czym jest rumpologia? Zajmowała się nią mama popularnego aktora

Mimo iż brzmi to jak żart, rumpologia to dziedzina, która zajmuje się wróżeniem z pośladków. Na podstawie ich kształtu, pieprzyków, linii i innych znaków szczególnych niektórzy są w stanie powiedzieć wiele o charakterze danej osoby, czy przyszłości, która ją czeka. Wedle niektórych źródeł popularną rumpolożką była mama Sylvestra Stallone, Jacquelline "Jackie" Stallone, która zajmowała się astrologią. Choć niektórzy traktują rumpologię niczym prawdziwe źródło wiedzy, dla wielu innych jest po prostu ciekawostką i zabawą. I tak też polecamy do niej podchodzić. Co mówi o tobie kształt pupy?

Lewy odpowiada za przeszłość, prawy za przyszłość. Co ich kształt mówi o charakterze?

Wedle rumpologii uważa się, że kształt i wygląd lewego pośladka może wiele zdradzić o przeszłości, zaś prawego o przyszłości. Oprócz tego możemy z nich wyczytać sporo o charakterze ich posiadacza. Oczywiście każdy przypadek należy traktować indywidualnie i tak też trzeba do niego podchodzić, niemniej jednak istnieje kilka przykładów w postaci cech, które można przypisać do jednego z czterech podstawowych kształtów. 

W ten sposób wąskie pośladki przypisuje się osobom, które są zadowolone z życia i cechuje je otwartość w stosunku do świata oraz innych. Dodatkowo są znacznie szczęśliwsi i pełni radości. Z kolei okrągłe pośladki mogą oznaczać optymistyczne nastawienie, pewność siebie i umiejętność poradzenia sobie w każdej sytuacji. Jeśli posiadasz dość płaską pupę jesteś niezwykle inteligentna, szybko się uczysz i nawet w niesprzyjających warunkach potrafisz skupić się na pracy. Ponadto konsekwentnie dążysz do wyznaczonego przez siebie celu. Wedle rumpologii pupa w kształcie serca zdradza, iż ich posiadaczka jest niezwykle wrażliwa, empatyczna, skora do pomocy i bardzo emocjonalnie podchodzi do wielu spraw. Możesz na niej polegać w każdej sytuacji.

Więcej o: