Trzy niezbyt towarzyskie znaki zodiaku. Zdarza im się odwołać spotkanie, żeby zostać w domu

Nie każdy jest duszą towarzystwa, lecz niektórzy są nieco rozdarci. Raz mają ochotę na wielogodzinne imprezy, a innym razem wolą zostać w domu. Trzy znaki zodiaku mają szczególną tendencję do odwoływania spotkań, żeby zaszyć się w sypialni z dobrą książką lub serialem. Jesteś jednym z nich?

Mówi się, że chcąc poznać lepiej drugą osobę, warto sprawdzić jej datę urodzenia. W ten sposób dowiemy się, jaki ma znak zodiaku, a ten wiele już powie o jej charakterze. Astrologia może między innymi wskazać tych, którzy nie są zbyt towarzyscy i zdarza im się w ostatniej chwili odwołać spotkanie. Jesteś jednym z nich? Pamiętaj jednak, żeby do astrologii podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Waga: lubi towarzystwo, ale na swoich zasadach. Zdarza jej się jednak odwołać wszystkie plany

Wagi są raczej domatorami. Wolą spędzać czas u siebie, gdzie czują się najbardziej komfortowo. Jeśli więc ma już dojść do spotkania, najczęściej proponują, by odbyło się w ich domu. Zdarza się jednak, że zaczynają tego żałować. Szczególnie jeśli plany poczyniły z dużym wyprzedzeniem. Wówczas im bliżej daty spotkania, tym bardziej mają ochotę się z niego wykręcić. Czasami więc postanawiają odwołać plany, by zostać w domowym zaciszu.

Baran: zwykle planuje za dużo spotkań. Szybko wyczerpują mu się baterie

Barany to zwykle towarzyskie znaki zodiaku. Bliżej im do ekstrawertyków niż introwertyków, lecz czasem także one lubią odwołać zaplanowane spotkanie. Wynika to jednak z dużego przebodźcowania, którego doświadczają po zbyt dużej ilości spotkań w krótkim czasie. Baterie osób urodzonych pod tym znakiem dosyć szybko się wyczerpują i potrzebują regeneracji. Właśnie wtedy decydują się na odwołanie swoich planów, choć najczęściej robią to bardzo niechętnie.

Bliźnięta: gdy planują spotkania, nie mogą się ich doczekać. Jak przychodzi co do czego, wolą zrezygnować

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku uwielbiają planować różne rzeczy. W tym również spotkania, które mają odbyć się za jakiś dłuższy czas. Zanim jednak do nich dojdzie, zdarza się, że Bliźnięta nie mają już ochoty na towarzystwo. Wszystko dlatego, że zwykle są tak podekscytowane samą wizją spotkania, iż emocje szybko się wypalają. Zdarza się, że sięgają wtedy po telefon, by odwołać plany i zostać w domu. 

Więcej o: