Podzieliła się sprytnymi sposobami, które sprawdzają się podczas podróży. Pomagają zaoszczędzić

Doświadczona podróżniczka postanowiła podzielić się krótkim nagraniem, które udostępniła na platformie TikTok. Zdradza w nim kilka sposobów, które nie tylko ułatwią podróżowanie, lecz także pomogą na nim niemało zaoszczędzić. Użytkownicy aplikacji są nimi zachwyceni, a wielu nie miało o nich pojęcia.

Grace prowadzi profil na TikToku pod nazwą @gracietravels, na którym publikuje porady dotyczące podróżowania. O wielu z nich niektórzy mogą nawet nie mieć pojęcia, a pomogą nie tylko ułatwić życie, lecz także sporo zaoszczędzić. O czym warto pamiętać, wybierając się w podróż samolotem? Grace zdradziła kilka sposobów.

Zobacz wideo Karolina Gilon ostatnio sporo schudła. Wiemy, jak wygląda jej dieta

Doświadczona podróżniczka dzieli się radami. Warto pamiętać o kilku rzeczach

Nie od dziś wiadomo, że przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku nie przeniesiemy płynów o większej pojemności niż 100 ml w jednej butelce. Stąd też w sklepach oraz automatach cena wody butelkowanej jest niezwykle wysoka. Grace jednak wpadła na pomysł, który pomoże nieco obejść system. Podpowiada, by przed podróżą zamrozić wodę w butelce, a wtedy przez bramki nie będziemy przenosić płynów, lecz ciało stałe. W ten sposób można wiele zaoszczędzić na zakupach na lotnisku.

Trik z zamrożoną wodą to nie jest jedyny sposób na oszczędność podczas lotu. Kobieta podpowiada, by nie rezerwować miejsc podczas kupowania biletów, ponieważ pobierane są za to duże opłaty. Zamiast tego warto poczekać i wejść do samolotu jako jedna z ostatnich osób. Dzięki temu będzie można łatwo się przesiąść, jeśli miejsca będą wolne, a zwykle tak właśnie jest. Kolejne oszczędności Grace nabija, gdy nocuje w tej samej sieci hoteli, korzystając z karty lojalnościowej. Dzięki temu gromadzi zniżki, otrzymuje liczne benefity, a z czasem odbiera nawet darmowe noclegi.

Rady Grace przypadły do gustu użytkownikom TikToka. Ma też jedną uniwersalną wskazówkę

Ostatnia rada doświadczonej podróżniczki dotyczy zabierania ze sobą uniwersalnej przejściówki do kontaktów. Zaznacza, że taki gadżet zawsze jej się przydaje i nie raz uratował ją z opresji. Jak na sposoby Grace zareagowali użytkownicy TikToka? Wielu jest nimi zachwyconych, a niektórzy przyznali, że chętnie je wypróbują. 

Muszę zrobić notatki!
Genialne rady, zastosuję się.
Dzięki za te wskazówki, nie miałam pojęcia! Są niesamowite.
Więcej o: