Horoskop dzienny - 20 listopada. Co może się wydarzyć w poniedziałek? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 20 listopada. Bliźnięta doznają wstrząsu. Rak będzie dziś decydował. A Twojemu znakowi zodiaku, jaka przypadnie rola? Sprawdź swój horoskop dzienny i przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny – Baran

Baran może mieć jakieś kłopoty finansowe. Niestety, to też nie najlepszy dzień na jakiekolwiek inwestycje. Nie podejmuj żadnych pochopnych działań ani nie decyduj pod wpływem chwili. To najgorsze, co możesz zrobić.

Horoskop dzienny – Byk

Byk znajdzie się pod presją. Pewne osoby postanowią zmusić Cię do wytężonego wysiłku. To oczywiście Ci się nie spodoba i będziesz się starała/starał buntować. Możesz też sama/sam dojść do wniosku, że to zupełnie bez sensu.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta doznają wstrząsu. Do tej pory przebywałaś/przebywałeś jakby w transie i nie byłaś/byłeś w stanie podejmować żadnych działań. Dzięki komuś, kto się o Ciebie troszczy, wreszcie zdobędziesz się na ważny krok w przyszłość.

Horoskop dzienny – Rak

Rak będzie dziś decydował. Musisz dokonywać trudnych wyborów. Pamiętaj tylko, by nie robić tego zbyt pochopnie. Najlepiej, jeśli każdą sprawę dokładnie przemyślisz. Nie musisz się martwić na zapas - masz w końcu dobrą intuicję.

Horoskop dzienny – Lew

Lew powinien podjąć ryzyko. Tylko w ten sposób możesz zawalczyć o siebie i swoją przyszłość. Nie wahaj się ważnych kroków - to nie tak, że każdy będzie zły. Jeśli się natomiast martwisz, poproś o radę kogoś bardziej doświadczonego.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Panna

Panna rozwiąże jakiś kluczowy problem. To dzięki temu odczujesz dużą ulgę. Z tej radości zdecydujesz się na jakieś szaleństwo - może duże zakupy albo większe wyjście z przyjaciółmi? Nie musisz mieć żadnych wyrzutów sumienia.

Horoskop dzienny – Waga

Waga oczekuje na ważne spotkanie. Wbrew Twoim podejrzeniom, odbędzie się ono znacznie wcześniej niż powinno. Z tego powodu możesz być nieprzygotowana/nieprzygotowany na rozmowę. Najlepiej zrobisz, jeśli w takim wypadku będziesz improwizować.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpion będzie miał mętlik w głowie. A wszystko przez plotki, które krążą w Twoim otoczeniu. Pod żadnym pozorem ich nie słuchaj - w większości przypadków to kłamstwa, niemające żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec zostanie wpędzony przez kogoś w kłopoty. Niewykluczone, że ta osoba jeszcze do niedawna udawała Twojego przyjaciela. Niestety, z początkiem tygodnia okaże się, że od dawna z Tobą rywalizowała i regularnie kopała pod Tobą dołki. Nie daj się jednak wyprowadzić z równowagi – jej właśnie o to chodzi.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec odbędzie poważną rozmowę ze swoją drugą połówką. Uważaj, bo to od niej będzie zależało, jak dalej ułoży się ta relacja. Lepiej podejdź do tego na serio i przestań się oszukiwać, że to nic takiego.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik może mieć problemy zawodowe. Najgorsze jest to, że to niekoniecznie Twoja wina - może ktoś coś namieszał za Twoimi plecami i teraz Ty zbierasz efekty. Spróbuj to wyjaśnić swojemu przełożonemu. Możesz się całkiem przyjemnie zdziwić.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby osiągną sukces. Musisz się jednak przygotować na nieprzyjazną atmosferę, bo wokół Ciebie jest wiele zawistnych osób. Postaraj się dziś przebywać raczej w towarzystwie prawdziwych przyjaciół, którzy rzeczywiście się cieszą z Twoich osiągnięć.

Zobacz też: Trzy znaki zodiaku, którym zapisana jest fortuna, sława i dobrobyt. Kto będzie obrzydliwie bogaty?

Więcej o: