Poczuj się jak MasterChef z Pepco od 10 zł! Specjalna kolekcja już dostępna. Zajrzyj też do Lidla

Zestaw narzędzi kuchennych świetnie wkomponuje się w wyposażenie każdej kuchni i ułatwi gotowanie. W sieci sklepów Pepco, Ikea oraz Lidl znajdziesz zestawy, które sprawdzą się na długi czas.

Komplety przyborów kuchennych to praktyczne zestawy, które powinny się znaleźć na wyposażeniu każdej kuchni każdego dnia. Ułatwią pracę każdej gospodyni i umożliwią sprawne, a także szybkie przygotowanie wielu pysznych potraw, które będziemy chcieli zaserwować naszej rodzinie lub zaproszonym przyjaciołom. 

Zobacz wideo Według Magdy Gessler jest to najlepsza gruzińska restauracja w Polsce. Sprawdziliśmy

Dzięki wykonaniu przyborów z drewna, czy nylonu możemy mieć pewność, że nie porysujemy garnków oraz patelni z różnymi powłokami. Warto mieć je na wyposażeniu każdej kuchni i pod ręką, przy przyrządzaniu rozmaitych potraw.

Pepco: kolekcja MasterChef, dzięki której gotowanie stanie się łatwiejsze i szybsze

W sieci sklepów Pepco dostępna jest kolekcja wysokiej jakości akcesoriów kuchennych, jak różnego rodzaju chochle, łopatki, zestawy noży czy patelnie z powłoką nieprzywierającą, marki MasterChef. To niezastąpione elementy w zbiorze kuchennych akcesoriów, które kupisz w cenach już od 10 zł. Ułatwią codzienne przyrządzanie i serwowanie posiłków.

narzędzia kuchennenarzędzia kuchenne Pepco

Lidl: zestaw 6 akcesoriów kuchennych z bambusowym uchwytem. Praktyczny komplet dla każdego

W sieci sklepów Lidl dostępny jest zestaw 6 akcesoriów kuchennych z naturalnym bambusowym uchwytem. W zestawie znajduje się łopatka do patelni, łyżka cedzakowa, łyżka do gotowania, skrobaczka do ciasta, pędzel, a także trzepaczka. Część funkcyjna została wykonana z silikonu (oprócz trzepaczki), dzięki czemu chroni naczynia przed zarysowaniami. Odporność na temperaturę to maksymalnie 200°C.

narzędzia kuchennenarzędzia kuchenne Lidl

Ikea: zestaw przyborów kuchennych. Komplet 5 sztuk akcesoriów, które warto mieć w kuchni

W sieci sklepów Ikea dostępny jest zestaw 5 przyborów kuchennych. Zostały wykonane z tworzywa poliamidowego wzmocnionego, dzięki czemu nie uszkadza teflonowego pokrycia garnków i patelni i jest wytrzymały na temperaturę do 220°C.

narzędzia kuchennenarzędzia kuchenne Ikea

W zestawie znajduje się kolejno: łopatka (32 cm), łyżka (33 cm), łyżka wazowa (29 cm), łyżka do spaghetti (31 cm) oraz szczypce do gotowania (28 cm). Można je również śmiało zmywać w zmywarce.

Więcej o: