Rok temu nie zdążyłam ich kupić. Teraz świąteczny hit wrócił do Sinsay za 12,99 zł. Podobne w H&M

Od jakiegoś czasu sklepy zalane są już świątecznymi dekoracjami, a wiele osób decyduje się nawet przystrajać już swoje domy. Jeśli chcesz więc teraz wprowadzić bożonarodzeniowy klimat, sięgnij po hit, który co roku wyprzedaje się jak świeże bułeczki. Kosztuje grosze, a robi efekt wow.

Nie da się ukryć, że świąteczne dekoracje z roku na rok coraz wcześniej pojawiają się w ofercie sklepów. Właśnie teraz można kupić wiele przepięknych ozdób, które dopełnią aranżację wnętrz, nadając im bożonarodzeniowego klimatu. Jednym z takich dodatków są poszewki na poduszki dekoracyjne. W popularnych sklepach szybko się wyprzedają, a do tego niewiele kosztują.

Zobacz wideo Joanna Brodzik przygotowuje się już do Świąt. "Resztki mięsa trafiają już do zamrażarki, by był smak bigosu"

Sinsay: poszewka świąteczna doda wnętrzu charakteru. Fantastycznie dopełni inne dekoracje świąteczne

Wiele pięknych dekoracji świątecznych można znaleźć w sieci sklepów Sinsay. Wśród nich czekają również poszewki na poduszki, które świetnie dopełnią klimatem aranżację kanapy lub łóżka. Zostały wykonane w stu procentach z bawełnianego materiału, a same poszwy mają kwadratowy kształt o wymiarach  45x45 cm.

Sinsay poszewki na poduszkiSinsay poszewki na poduszki Fot. screen Sinsay https://www.sinsay.com/pl/pl/poszewka-na-poduszke-3489q-99x?gad_source=1&gclid=CjwKCAiAgeeqBhBAEiwAoDDhn4wL78iN3pAqzFAjlrV2Rn0hkaWXVzaGbacZSL4TTPWBJHKcnEFR5RoCapAQAvD_BwE

W sieci sklepów Sinsay czeka wiele wzorów i kolorów świątecznych poszewek na poduszki dekoracyjne. To często modne, minimalistyczne ozdoby, które dopełnią charakter każdego wnętrza. To zarówno poszewki ze świątecznymi napisami, jak i wzorami świerkowych gałązek lub choinek. Dekoracyjne poszewki mają wbudowany z tyłu kryty zamek.

KiK: poszewki świąteczne 40x40 cm. Przytulna dekoracja dopasuje się do wielu wnętrz

Świąteczne poduszki dekoracyjne do kupienia są również w sieci sklepów KiK. Można dostać tam model o wymiarach 40x40 cm, który nada wnętrzom bożonarodzeniowego klimatu. Warto sięgnąć przede wszystkim po czerwoną poszewkę ze świątecznym napisem, która ma wszyty kryty zamek z tyłu. Została wykonana z poliestru.

Świąteczna poszewka KiKŚwiąteczna poszewka KiK Fot. screen KiK https://www.kik.pl/p/%C5%9Bwi%C4%85teczna-poszewka-na-poduszk%C4%99-r%C3%B3%C5%BCne-wzory--ok.-40-x-40-cm-czerwony-z-nadrukiem-1511/1173207

H&M: świąteczne poszewki na poduszki. Dekoracyjne poszwy dostępne w zestawie

Świąteczne dekoracje do kupienia są także w sieci sklepów H&M. Wśród nich znajdziemy również oczywiście poszewki na poduszki w bożonarodzeniowym klimacie. Jeśli masz poduszki o wymiarach 50x50 cm, możesz zdecydować się na atrakcyjne dwupaki. Zestaw dwóch poszewek można kupić w różnych kolorach – czerwonym oraz zielonym. Jedna jest jednolita, a druga ma świąteczny wzór z reniferami i choinkami. 

Poszewki świąteczne H&MPoszewki świąteczne H&M Fot. screen H&M https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1209490002.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAiAgeeqBhBAEiwAoDDhn2v9zb2L69hPEuMxoJtQsOr1t7PMCzDzM-ipqeEkABVCuHk8VnXBlRoCqUUQAvD_BwE

Jeśli chcesz dopełnić wnętrza świątecznym klimatem, sięgnij po poszewki na poduszki dekoracyjne z bożonarodzeniowym motywem. To szybki i łatwy sposób na zmianę aranżacji ozdób w domu. Niskim kosztem można wprowadzić nieco świątecznej atmosfery, podmieniając jedynie standardowe poszewki na te z charakterystycznymi, zimowymi wzorami oraz kolorami.

Więcej o: