Karolina Gilon zdradza, kto skradł jej serce. "Jestem bardzo szczęśliwa w tym momencie"

Karolina Gilon była gościnią ostatniego odcinka programu "Mamy czas". Prezenterka otworzyła się między innymi na temat swojego życia uczuciowego. - Serce jest zajęte, serce jest pełne miłości. Jestem bardzo szczęśliwa w tym momencie, w którym jestem i to jest dla mnie najważniejsze - wyznała w rozmowie z Agnieszką Matracką.

Karolina Gilon swoją przygodę z mediami rozpoczęła osiem lat temu w programie "Top Model". Jednak już wtedy wiedziała, że nie wiąże swojej przyszłości z modelingiem. Jej marzeniem była praca w programach telewizyjnych. W końcu udało jej się je spełnić. Dzisiaj Gilon prowadzi jeden z najpopularniejszych show - "Love Island. Wyspa miłości". Poza tym aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 533 tys. osób. 

Zobacz wideo Karolina Gilon opowiada o tym, jak poznała swojego partnera:

Karolina Gilon przyznaje, że jest zakochana. "Mam skrzydła, mogę latać"

Do tej pory niewiele było wiadomo na temat życia uczuciowego prezenterki. W rozmowie z Agnieszką Matracką w programie Gazeta.pl "Mamy czas" uchyliła jednak rąbka tajemnicy. Gilon przyznała, że od jakiegoś czasu jest zakochana. - Serce jest zajęte, serce jest pełne miłości. Jestem bardzo szczęśliwa w tym momencie, w którym jestem i to jest dla mnie najważniejsze, bo wtedy mam skrzydła, mogę latać i robić wszystkie inne rzeczy, które sprawiają mi jeszcze większą przyjemność - powiedziała Gilon. 

 

Karolina Gilon zdradza, jak poznała swojego partnera

Okazuje się, że partner prezenterki nie jest związany z show-biznesem, a ich związek zaczął się od przyjaźni. Gilon podkreśliła także, że miłość jest dla niej bardzo ważna. Na razie jednak nie zamierza publikować na swoich profilach w mediach społecznościowych wspólnych zdjęć z nowym partnerem. - Nie jestem osobą, która lubi miłość eksponować medialnie. Dla mnie jest bardzo ważne to, abyśmy z partnerem się poznali jak najlepiej - wyznała w programie "Mamy czas". 

Więcej o: