Nie kupuj płaszcza z Ochnik na Black Friday. W Sinsay podobny bez promocji 500 zł taniej. Też w Renee

Przed nami Black Friday, więc na rynku zaczęły się promocje. Niektóre z nich to jednak nieopłacalne kuszenie. Czasami ubrania bez promocji są bardziej opłacalne niż te z przecen z Black Friday. Tak jest na przykład z płaszczem z Ochnik, bo przypominający go model kupisz o 500 zł taniej w Sinsay.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Black Week oraz Black Friday to czas, kiedy promocje zalewają nas z każdej strony. Tak jest i w tym roku, jednak czy na pewno musimy pokusić się na każdą okazję? Otóż nie. Płaszcz w Ochnik znajdziesz na przecenie z okazji Black Friday, jednak bardzo podobny bez promocji kupisz w Sinsay, aż o 500 zł taniej niż model znanej marki. Piękny model w dobrej cenie znajdziesz również na stronie Renee. To doskonałe przykłady, aby nie przepłacać.

Płaszcz z Ochnik i model z Sinsay różnią się ceną. Ten drugi możesz kupić taniej i to bez promocji

Płaszcze taliowane to teraz prawdziwy hit modowy na sezon 2024. Genialny krój i ciepłe wykończenie zachęcają do kupna tego typu okryć. W Ochnik z okazji Black Friday ciepły płaszcz został przeceniony z 659,90 zł na 399,90 zł, jednak zanim zdecydujesz się na jego kupno, zwróć uwagę na propozycję od Sinsay. 

płaszczepłaszcze screen z Ochnik i Sinsay

Niemal identyczny płaszcz kosztuje jedynie 159,99 zł bez promocji, to aż o 500 zł taniej niż model z Ochnik. Płaszcze są zrobione z tego samego nieprzemakalnego materiału i doskonale układają się na ciele. Oba mają kaptury z modnym futerkiem z tworzywa sztucznego i paski w talii, najmocniej różni je jedynie cena.

Płaszcz z Renee, to tańszy model płaszcza z Ochnik. Idealny na chłodne miesiące, pięknie wykończony

płaszczpłaszcz screen ze strony renee

Piękny, taliowany płaszcz z nieprzemakalnego materiału znajdziesz również w Renee. To doskonały fason na zimę. Wygodny i stylowy, a dzięki paskowi podkreśli twoją figurę i nada elegancji. Płaszcz ma wysoki kołnierz, który dodatkowo osłoni cię przed chłodem. W nim dasz sobie radę z każdą pogodą. Teraz kupisz go prawie o 50% taniej. Nie musisz przepłacać za modele ze znanych marek.

Czytaj też: Trudno o piękniejszy płaszcz. Miły, leży jak ulał. Teraz -40% w Mohito. Obniżki w Gate i Born2be

Zobacz wideo Poranne skrobanie szyb? Koniec z tym! Zrób sobie płyn do odmrażania!

Nie daj się zwariować podczas Black Friday. Wybieraj mądrze i szukaj wielu produktów

Black Week oraz Black Friday to czas promocyjnych wariacji. Najważniejsze, aby zachować podczas nich zdrowy rozsądek i sprawdzać wiele ofert. Czasami ceny specjalnie idą w górę, żeby w Black Friday znowu spaść. Dlatego warto sprawdzać ceny w równych sklepach i nie przepłacać.

Więcej o: