Nie dostała pracy, bo "było jej za dużo". Niedługo zostanie żoną najbogatszego człowieka na świecie

Narzeczona Jeffa Bezosa jest jedną z najsłynniejszych kobiet w show-biznesie za oceanem. Zanim jednak zrobiła karierę, musiała stawić czoła wielu przeciwnościom losu. Najpierw zmagała się z niezdiagnozowaną dysleksją, a później odmówiono jej współpracy przez rzekomo nadprogramowe kilogramy. Porażki stały się dla niej największą motywacją w drodze na szczyt.

Jeff Bezos w latach 2018-2021 był najbogatszym człowiekiem na świecie, a dziś może poszczycić się mianem jednej z najbardziej wpływowych osób w branży. W 2019 roku po 26 latach zakończył małżeństwo z MacKenzie Scott Tuttle, z którą wychowywał czwórkę dzieci, i niemal od razu zaczął pojawiać się publicznie z Lauren Sanchez. W maju 2023 roku media obiegła informacja, że założyciel Amazona poprosił młodszą o 5 lat dziennikarkę o rękę. Od tamtej pory są niemal nierozłączni i tworzą zgrany duet również zawodowo. Kim jest jego ukochana i czym się zajmuje?

Zobacz wideo "Moja wina" to nowy hit. Hiszpański film o zakazanej miłości [ZWIASTUN]

Odrzucili jej kandydaturę z uwagi na wagę. Porażki tylko zmotywowały ją do działania

Lauren Sanchez przyszła na świat 19 grudnia 1969 roku w Albuquerque w Nowym Meksyku. Choć marzyła o zostaniu dziennikarką, to z uwagi na niezdiagnozowaną dysleksję, z którą zmagała się latami, porzuciła ten plan. W wieku 18 lat przeprowadziła się do Los Angeles, by rozpocząć pracę w roli stewardessy. Chciała zatrudnić się w Southwest Airlines, lecz podczas rozmowy, ważąca 54 kilogramy nastolatka, usłyszała, że nie otrzyma zatrudnienia, bo "jest jej za dużo". Porażka skłoniła ją do kontynuowania edukacji na El Camino College w Kaliforni. Wówczas jeden z nauczycieli uświadomił jej, że ma dysleksję, co było dla niej prawdziwym przełomem. Za radą specjalistów dostosowała tryb nauki pod swoje możliwości, co szybko przyniosło efekty.

Gdy otrzymała stypendium, postanowiła przenieść się na Uniwersytet Południowej Kalifornii i otrzymała pracę jako asystentka w jednej z lokalnych telewizji. Później aspirowała na prowadzącą program "The View", lecz ostatecznie wybrano inną kandydatkę. W roli prezenterki spełniała się jednak przez 6 lat w "Good Day LA". W międzyczasie założyła również firmę produkującą filmy lotnicze i poprowadziła premierowy sezon "So You Think Can Dance".

Za sobą ma kilka romansów i nieudane małżeństwo. Obecnie Sanchez skupia się na karierze i nowym ukochanym

Mimo sukcesów w zawodzie prywatnie nie zawsze jej się wiodło. Dziennikarka ma za sobą burzliwe życie uczuciowe. Wielokrotnie była łączona ze słynnymi mężczyznami, w tym m.in. Anthonym Millerem czy piłkarzem, Tonym Gonzalezem, z którym doczekała się pierworodnego syna, Tony’ego. W 2005 roku szczęście odnalazła u boku biznesmena i amerykańskiego agenta, Patricka Whitesella, a owocem tej miłości jest dwójka dzieci, Evan oraz Ella. Małżeństwo uchodziło za zgodne i udane, lecz zakończyły go wieści o romansie kobiety z Jeffem Bezosem, dla którego po 14 latach odeszła od męża.

 

Obecnie Lauren Sanchez przygotowuje się do ślubu z Jeffem Bezosem. Zawodowo 54-latka spełnia się jako filantropka i jest na etapie tworzenia pierwszej książki dla dzieci. Ponadto pełni funkcję wiceprzewodniczącej w Funduszu Ziemi Bezos, czyli organizacji jej ukochanego, która ma na celu ochronę klimatu i środowiska.

Więcej o: