Koszmar, który wraca co roku? Takie buty nosi nawet Kasia Tusk! "Nic ich nie broni"

Kasia Tusk pokazała niedawno swoje jesienno-zimowe stylizacje. Uwagę wielu osób przykuły przede wszystkim pewne buty. - Choćby były najwygodniejsze na świecie mają kilka zasadniczych wad - napisała pod postem jedna z obserwatorek.

Kasia Tusk już od wielu lat zaliczana jest do grona najbardziej popularnych influencerek modowych w Polsce. Córka Donalda Tuska zyskała fanów dzięki publikacjom na swoim blogu Makelifeeasier, później skupiła się głównie na rozwijaniu działalności w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 438 tys. osób. Poza tym influencerka od lat z powodzeniem prowadzi markę modową MLE Collection. 

Zobacz wideo Co Polacy sądzą o chodzeniu do wróżek?

- MLE Collection zapracowało sobie na wierne grono klientek. I to naprawdę zaangażowanych i kupujących u nas regularnie. Rezygnują z innych marek, żeby zainwestować w nasze rzeczy. Podczas gdy posty wielu marek komentuje kilka osób, u nas na Instagramie trwa żywa dyskusja dziesiątek klientek o każdym szczególe. Są bardzo świadome tego, jak wygląda produkcja ubrań. Mają wiedzę i opinie, chociażby w kwestii składu. Są równie wymagające co do kroju. Każdy błąd zostałby nam wytknięty. Jestem wdzięczna klientkom, bo z sezonu na sezon dzięki nim nasze projekty są coraz lepsze - wyznała kilka lat temu w rozmowie z magazynem Vogue Polska. 

Kasia Tusk w najmodniejszych butach sezonu

Ku uciesze swoich fanów Kasia Tusk często dzieli się na swoich profilach w mediach społecznościowych modowymi inspiracjami. Niedawno nagrała krótki film, na którym w żartobliwy sposób pokazała, jak nosi czarny sweter. Uwagę obserwatorów przykuł pewien element tych stylizacji. Mowa oczywiście o butach ugg, które cieszyły się ogromną popularnością już w ubiegłym roku.

 

Jest to trend, który wzbudza ogromne kontrowersje. Jedni uwielbiają takie buty, inni natomiast zupełnie nie rozumieją ich fenomenu. "Wszystko super poza tymi butami brązowymi. Choćby były najwygodniejsze na świecie mają kilka zasadniczych wad. Są brzydkie i nic ich nie broni. Szpecą, zniekształcają proporcje, wyglądają niechlujnie (jakby były po prostu brudne), są niepraktyczne. Poza tym rewelacja! - napisała pod postem Kasi Tusk jedna z jej obserwatorek. 

 

Ugg Tazz w stylu chodaków. Hit jesieni i zimy

W tym roku buty Ugg przeszły małą metamorfozę. Zamiast modeli sięgających do kostek i powyżej, wiele osób decyduje się na Ugg Tazz, które przypominają chodaki. Są one krótsze i lekko zakrywają piętę. Ze względu na mocno odkrywający nogę krój, warto nosić je z długimi skarpetami, najlepiej w kolorze białym. Obecnie buty w tym stylu znajdziemy między innymi w sklepach CCC oraz House.

 

Więcej o: