Para młoda przesadziła na weselu? Wystarczy spojrzeć na ojca panny młodej. "O mój Boże"

Panna młoda podzieliła się na Instagramie oraz TikToku nagraniem ze swojego wesela. Zachowanie pana młodego podczas jednej z zabaw podzieliło internautki oraz internautów: "U mnie nie byłoby mowy o czymś takim", "Spaliłabym się ze wstydu wiedząc, że moi rodzice patrzą".

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Instagram oraz TikTok są obecnie jednymi z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Nic dziwnego, gdyż są to prawdziwe kopalnie inspiracji, porad oraz nietypowych trików. Oprócz tego znaleźć tam można wiele zabawnych sytuacji z życia wziętych, które często stają się viralami i docierają do setek tysięcy, a nawet milionów internautek oraz internautów.

Zobacz wideo Jak pokolenie "Z" wyobraża sobie ślub?

Panna młoda pokazała nagranie z wesela. Jej tata "nie mógł na to patrzeć"

Jednym z takich nagrań podzieliła się w sieci pewna panna młoda, na którym uwieczniono jedną z zabaw weselnych. Mowa o ściąganiu podwiązki z uda panny młodej przez pana młodego, który używa do tego wyłącznie swoich zębów. Na opublikowanym filmiku widać nie tylko parę młodą, lecz także reakcję ojca panny młodej na tę zabawę. Jego mina mówi sama za siebie. - Powiedział, że cieszy się razem ze mną, ale wciąż jest też moim tatą. I kiedy on nie mógł na to patrzeć, moja mama nagrywała - napisała panna młoda w opisie posta na Instagramie. 

 

Choć w Polsce nie jest to popularna tradycja, to za granicą już tak. Mimo wszystko okazuje się, że nawet ludzie, którzy dobrze ją znają, mają mieszane uczucia. 

O mój Boże, za to można umrzeć. Idealna para
Mój tata mógłby stracić rozum
U mnie nie byłoby mowy o czymś takim
Jeśli mój mąż nie zrobi tak na naszym ślubie, to go nie chcę
Ten tata wygląda na 35 lat! Dobre geny
Spaliłabym się ze wstydu wiedząc, że moi rodzice patrzą
Domyślam się, co powiedziała babcia

- czytamy w komentarzach na Instagramie oraz TikToku.

Panna młoda o kontrowersyjnej tradycji: Mój tata też tak zrobił na swoim weselu

Ze względu na wiele różnych komentarzy, które pojawiły się pod filmikami na Instagramie oraz TikToku, panna młoda postanowiła dodać kilka słów wyjaśnienia. - W Ameryce tradycją jest, że panna młoda rzuca bukiet, a pan młody rzuca podwiązkę. Podwiązka jest powyżej mojego kolana, a on usuwa ją zębami dla zabawy. Goście łapią te przedmioty na szczęście! Mój tata też tak zrobił na swoim weselu! To wszystko miłość i dobra zabawa z czystymi intencjami. Fajnie jest widzieć, jak inni ludzie robią rzeczy inaczej niż ty, prawda? - napisała w komentarzach na TikToku.

Więcej o: