Skorpion

Skorpiony podkreślają mocne strony swojej urody, nie obawiają się śmiałych zestawień, wyrazistych kolorów, odsłaniania ciała

Skorpiony są pewne siebie i wiedzą, że silnie działają na płeć przeciwną. Mają w sobie jakiś magnetyzm, ale jest to raczej coś poza strojem; coś ukrytego w oczach, w spojrzeniu, w mowie ciała...

Lubią podkreślić mocne strony swojej urody, nie obawiają się śmiałych zestawień, wyrazistych kolorów, odsłaniania ciała. Ale w ich stroju jest też wiele miejsca na tajemnice: ubierają się tak, by pobudzić zmysły płci przeciwnej, by zagrać na wyobraźni. Lubią więc np. takie kontrastowe zestawienia jak gruba, siermiężna marynara i pod spodem tylko koronkowy gorset czy przezroczysty top, styl militarny zestawiony z romantycznymi, seksownymi dodatkami.

Skorpiony ciągnie w kierunku czerni, nieobcy jest im styl wampa: np. czarna sukienka bardzo bliska ciała, długie czerwone paznokcie, cienkie połyskliwe pończochy, burza włosów na głowie i wyraziste czerwone usta. Ach, chyba każdego faceta rzuci na kolana!

Lubią pachnieć tajemniczo, uwodzicielsko, tolerują tylko dobre perfumy, które długo zachowują trwałość. Pociągają je zapachy ciężkie, orientalne, egzotyczne. Zależy im bowiem, by ten, dla kogo się perfumują, na długo je zapamiętał.