Warsztaty Panna Modna - 12 luty Warszawa

Wyjątkowe wydarzenie w branży ślubnej i modowej w ten weekend już w Warszawie. Podczas weekendowych warsztatów przyszłe panny młode dowiedzą się jakie są obecne tendencje w modzie ślubnej, jaka suknia pasuje do ich sylwetki i urody, a także jak powinny dobierać dodatki, by stworzyć spójną, piękną całość.

"Z moich rozmów z przyszłymi pannami młodymi wynika, że istnieje duże zapotrzebowanie na szkolenia oraz warsztaty poświęcone modzie ślubnej. Kobiety chcą dowiedzieć się jak najwięcej o swoich modowych możliwościach, by sprawnie przejść przez cały proces przygotowań do ślubu i w ten najważniejszy dzień z satysfakcją spojrzeć w lustro. Mam nadzieję, że dzięki moim warsztatom pomogę pannom młodym zrealizować ich ślubne marzenie - by wyglądać pięknie i zjawiskowo, ale wciąż czuć się naprawdę sobą" - powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz, organizatorka warsztatów "Panna Modna". Szkolenie prowadzone jest przez Agatę Wojtkiewicz i partnerów wydarzenia. Wszystkie spotkania odbędą się w wyjątkowo artystycznych miejscach, gwarantujących uczestniczkom niezapomniane doznania estetyczne. W Warszawie organizację warsztatów wsparło tętniące sztuką Centrum Cybernetyki. W każdym z tych miejsc artystyczną atmosferę podkręci wystawa zdjęć przedstawiających panny młode , które skorzystały już z oferty sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz, uwiecznione przez uzdolnionego fotografa Przemka Dzienisa.

Bardzo zależy mi na edukacji, na przełamywaniu stereotypów związanych z modą ślubną. W światowej modzie suknie ślubne są traktowane na równi z innymi projektami haute couture. U nas wciąż króluje dość siermiężna estetyka. Warsztaty mają pokazać przyszłym pannom młodym, że jest wiele fasonów sukien ślubnych, wiele możliwości stylizacyjnych, które pozwolą im uniknąć banału. Z moich rozmów z przyszłymi pannami młodymi wynika, że istnieje duże zapotrzebowanie na szkolenia oraz warsztaty poświęcone modzie ślubnej. Kobiety chcą dowiedzieć się jak najwięcej o swoich modowych możliwościach, by sprawnie przejść przez cały proces przygotowań do ślubu i w ten najważniejszy dzień z satysfakcją spojrzeć w lustro. Mam nadzieję, że dzięki moim warsztatom pomogę pannom młodym zrealizować ich ślubne marzenie - by wyglądać pięknie i zjawiskowo, ale wciąż czuć się naprawdę sobą - mówi pomysłodawczyni wydarzenia.

12 luty Warszawa - Centrum Cyberbnetyki, ul. Cybernetyki 2, budynek 2,

19 luty Poznań - SPOT, ul. Dolna Wilda 87

Video relacja z tego wydarzenia będzie dostępna już w przyszłym tygodniu na lula.pl

Agata Wojtkiewicz to polska projektantka mody, wielokrotnie wyróżniana w konkursach Złota Nitka MTŁ i Złota Fastryga MTP. Nominowana do tytułów Damy Sukcesu (2005) oraz Projektanta Roku (2005, 2006). Projektantka co roku prezentującą swoje kolekcje na Fashion Week Poland. Jest autorką pokazów podczas europejskich targów odzieżowych CPD Dusseldorf i w zabytkowej bibliotece Solvay w Brukseli. Należy do najlepszych współczesnych projektantek mody , według publikacji "Modą Zaklęci - antologia polskich projektantów". Ostatnio stroje projektantki zostały również zaprezentowane w finale polskiej edycji 'Top Model'. W projektowaniu kieruje się emocjami, stawia na uczucia i indywidualność, zgodnie z hasłem "made by heart".

Więcej o: