Najgorętsze plotki 2010 roku

Już po raz drugi portal internetowy Plotek rozdał nagrody show-biznesu ?Plotka Roku 2010?. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w Warszawie w teatrze Imka. Doda i Maja Sablewska to niektóre z nominowanych, które z uroczystości wyszły ze złotą statuetką Plotka.

To internauci decydowali kto otrzyma Nagrodę show-Biznesu "Plotka Roku 2010". Na portalu można było wziąć udział w głosowaniu, którego wyniki zadecydowały kto zostanie zwycięzcą poszczególnych kategorii. Nagrody w postaci złotych statuetek Plotka zostały rozdane 31 marca w teatrze Tomasz Karolaka IMKA. Galę poprowadzili prezenterka telewizji Polsat - Paulina Sykut oraz dziennikarz magazynu "Się Kręci" Marcin Cejrowski. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Wydarzenie roku 2010 - Doda i Nergal za akcję społeczną na rzecz osób chorych na białaczkę

Polityk Plotka 2010 - Janusz Palikot

Gwiazda Roku 2010 - Doda

Show Roku 2010 - Top Model. Zostań modelką

Menedżer Roku 2010 - Maja Sablewska

Debiut Roku 2010 - Joanna Krupa

Janusz Palikot i Joanna Krupa nie mogli odebrać nagród osobiście. Managera Krupy, Małgorzata Leitner przyjęła nagrodę w imieniu swojej podopiecznej. Doda, która otrzymała dwie nagrody zagrała również koncert. Piosenkarka przebierała się kilkakrotnie. Prezentując seksowne stroje rozgrzewała męską część publiczności. Gorąco było nie tylko za sprawą kostiumów Doroty Rabczewskiej, temperatura rosła z racji zastosowania efektów pirotechnicznych podczas koncertu. Wśród zaproszonych gwiazd pojawili się także Michał Piróg wraz z wianuszkiem dziewczyn z programu "Top Model" , Mandaryna, Joanna Jabłczyńska, Anna Kalata, Maja Frykowska, Mariusz Totoszko. Relację z gali można była siedzieć na żywo w internecie, my prezentujemy najgorętsze zdjęcia z imprezy.

Zobacz galerię zdjęć .

Więcej o: