Dzień Matki z kobieta.gazeta.pl i kinoplex.pl

Specjalnie dla Was w naszym serwisie zupełnie za darmo możecie zobaczyć wyjątkowy obraz Sofii Coppoli - Przekleństwa niewinności. Film niełatwy i wzruszający. Wierzymy jednak, że może się stać powodem do głębszej refleksji.

Najpiękniejszym prezentem jaki możemy ofiarować mamie z okazji Dnia Matki jest wspólnie spędzony czas. Przynajmniej w tym świątecznym dniu powinniśmy spróbować odciągnąć ją od codziennych spraw i pokazać jak bardzo doceniamy jej opiekę i wsparcie. Pomysłów na zorganizowanie miłego popołudnia jest wiele: można zaprosić mamę do kina, wybrać się na długi spacer. Dzień Matki wcale nie musi być okazją do sprezentowania kolejnego kompletu kosmetyków czy książki. Poświęćmy więc mamom swój czas. Na wspólny wieczór proponujemy wyjątkowy film Przekleństwa niewinności . Film trudny, przejmujący, poruszający niełatwą sferę relacji pomiędzy matką, a córkami. Sofia Coppola opowiada nam smutną, ale piękną historię z amerykańskiego przedmieścia. Film warto obejrzeć też dla młodej i utalentowanej Kirsten Dunst, która gra tu jedną z sióstr, a kilka dni temu została nagrodzona Złotą Palmą w Cannes (za rolę w filmie Larsa von Triera "Melancholia"). Oprócz dramatycznej fabuły do filmu przyciąga również znakomita obsada: James Woods, Kathleen Turner, Kirsten Dunst, Josh Hartnett, Danny DeVito, Scott Glenn, czy Hayden Christensen.

CHCESZ OBEJRZEĆ FILM? KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ!

 

To reżyserski debiut Sofii Coppoli. "Przekleństwa niewinności" to pełna dramatyzmu opowieść o dorastaniu. Cofnijmy się do lat siedemdziesiątych, do amerykańskich przedmieść, gdzie mieszkają przedstawiciele klasy średniej. Państwo Lisbon są rodzicami pięciu atrakcyjnych nastoletnich córek. Dziewczęta, w wieku od trzynastu do siedemnastu lat, zaczynają odkrywać przyjemności dojrzewania, a ich matka i ojciec interesują się w zdrowy sposób ich życiem, choć mają nieco purytańskie poglądy. Tak doskonałe życie rodzinne zostaje poważnie zaburzone, gdy najmłodsza z sióstr, trzynastoletnia Cecilia popełnia samobójstwo. Film do obejrzenia na kinoplex.gazeta.pl .

Zobacz zapowiedź filmu

 

Zobacz lodowate piękności

Więcej o: