Kobieta.gazeta.pl w mobilnej wersji na komórkę

Moda, uroda, życie gwiazd, uczucia i seks na wyciągniecie ręki! Zapraszamy do wygodnego korzystania - gdziekolwiek jesteś!

Co to jest m.kobieta.gazeta.pl?

Format i lekkie strony m.kobieta.gazeta.pl ułatwiają dostęp do najnowszych artykułów w serwisie Kobieta.gazeta.pl. Gdy nie siedzisz przy biurku, stoisz w korku, albo jedziesz autobusem - w łatwy sposób możesz czytać artykuły i oglądać galerie zdjęć. Z nami zawsze będziesz na czasie!

 

Jak to działa?`

Twój telefon powinien mieć specjalną przeglądarkę, np. Opera Mini albo taką, którą wgrał mu producent. Niektóre telefony pozwalają na oglądanie stron internetowych w pełnej wersji, z ikonami i kolorami - czyli mniej więcej tak, jak widzimy je na ekranie komputera. W pozostałych przypadkach wygodniej korzystać z mobilnych wersji ulubionych portali.

Uruchom przeglądarkę internetową, wpisz adres: m.kobieta.gazeta.pl i połącz się z Internetem.

Fotokody

Możesz także szybko wejść na naszą stronę przez ten fotokod:

embed

To proste! 1) Ściągnij na telefon specjalną aplikację - czytnik fotokodów np. ze strony

i-nigma

albo

wap.fotokody.pl

2) Uruchom aplikację i skieruj telefon na fotokod po lewej 3) Ciesz się lekką wersją naszego portalu na swojej komórce! Zabierz nas ze sobą, dokądkolwiek się wybierasz!

Korzystanie z m.kobieta.gazeta.pl jest bezpłatne. Koszty, które ponosi użytkownik, zależą wyłącznie od umowy zawartej z operatorem sieci komórkowej i są związane z ilością przesłanych danych.

Skonfiguruj swój telefon

Aby wygodnie korzystać z mobilnego Internetu należy skonfigurować sieciowe ustawienia swojego telefonu u operatora, z którym mamy podpisaną umowę.

Era : konfigurator telefonu

Orange : ustaw swój telefon

Plus : konfiguruj telefon przez internet

Play : auto-konfiguracja telefonu

Heyah : konfiguruj internet automatycznie