Wasa Sandwich. Takiej przekąski jeszcze nie było!

Wasa, największy producent pieczywa chrupkiego na świecie i w Polsce, rozszerza swoje portfolio, wprowadzając na rynek zupełnie nową linię produktów - Wasa Sandwich. Smaczne, zdrowe i przede wszystkim gotowe do spożycia kanapki Wasa dostępne będą w czterech smakach. To doskonała oferta dla osób szukających szybkich i gotowych przekąsek, które jednocześnie stanowią wartościowy składnik codziennej diety.

Wasa Sandwich tworzą dwie kromki chrupkiego pieczywa (żytniego pełnoziarnistego lub pszennego) z dodatkiem serka o różnych smakach: naturalnym, z ziołami, pomidorami i bazylią oraz ze szczypiorkiem.

Każda kanapka podzielona została na dwie części, tworząc w ten sposób dwa łatwe do schrupania paluszki. Jest niezastąpioną przekąską w wielu codziennych sytuacjach. Doskonale sprawdzi się podczas podróży, w drodze do pracy, szkoły czy uczelni. Zaspokoi również głód między posiłkami, a nawet zastąpi śniadanie, którego rano nie zdążyło się zjeść.

To idealna przekąska dla każdego! Po kanapki Wasa śmiało mogą sięgnąć zarówno starsi jak i młodsi, ponieważ nie zawierają cukru ani konserwantów. Do ich produkcji wykorzystywane są jedynie tłuszcze roślinne, a kaloryczność jednej sztuki nie przekracza 100 kcal.

Zamiast więc zajadać się kolejnym słodkim batonikiem lub paczką chipsów, miejmy zawsze pod ręką Wasa Sandwich. To idealne rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy pragną znaleźć równowagę między szybkim tempem życia, a wartościowym odżywianiem.