3-letnia Antosia ze Słupcy Mistrzem Dobrych Nawyków Danone

 

Minął pierwszy tydzień Mistrzostw Dobrych Nawyków Danone (szczegóły akcji na www.jogurtdanone.pl ). W tym tygodniu najwyższy stopnień podium należy do 3-letniej Antosi ze Słupcy. W dyscyplinie "Mycie zębów", sponsorowanej przez jogurt Danone Naturalny, Antosia była rewelacyjna. Zebrała dużą grupę kibiców, którzy oddali na nią swoje głosy, oraz zdobyła uznanie Jury konkursu.

Zdjęcie małej Mistrzyni pojawi się w magazynach Świat Kobiety i Olivia. Do Antosi trafi również przenośna lodówka wypełniona Jogurtami Danone Naturalny. Antosia ma także szansę na walkę o tytuł "Mistrza nad mistrzami dobrych nawyków" wraz z innymi dziećmi zgłoszonymi do finałowego etapu.

 

Rodzice mogą być dumni z małej Antosi. Jej białe zęby widoczne podczas pięknego uśmiechu są najlepszym dowodem na to, że opanowała wzorowo nawyk ich mycia. Antosia nie boi się szczoteczki - to pewne. Dlatego tytuł Mistrza Dobrego Nawyku w kategorii "Mycie zębów" przypadł właśnie jej.

 

Dumna mama tak odpowiedziała nam na pytanie o jej sposób na dobre nawyki Antosi: "Dobre nawyki u mojego dziecka kształtuję systematycznie. Codzienne, stałe czynności pozwalają mi na wpojenie dziecku dobrych nawyków tak, że pamięta o nich samo. Stanowią one stały rytuał dnia. Przez to Antosia jest bardzo samodzielną i zaradną dziewczynką - Mistrzem Dobrych Nawyków. "

 

Mistrzostwa Dobrych Nawyków Danone trwają nadal - każde dziecko może stać się Mistrzem i otrzymać przenośną lodówkę wypełnioną produktami Danone. Organizatorzy przewidzieli również nagrody dla najwierniejszych kibiców. Więcej o dobrych nawykach i Mistrzostwach można przeczytać na www.jogurtdanone.pl .