Pięcioletnia Hania z Łodzi Mistrzem Dobrych Nawyków Danone!

 

Dobiegł końca trzeci tydzień Mistrzostw Dobrych Nawyków Danone (więcej o szczegółach akcji na www.jogurtdanone.pl ). Nowy Mistrz stanął na podium tryumfując w konkurencji "Sprzątanie". W tygodniu sponsorowanym przez Danone ale Jogurtowy najwyższy laur zdobyła pięcioletnia Hania z Łodzi. Dzięki wiernej i dużej grupie kibiców, a także uznaniu Jury Mistrzostw umiejętności Mistrzyni staną się teraz znane nie tylko jej rodzicom.

Do zwycięzczyni w konkurencji "Sprzątanie" powędrowała nagroda w formie przenośnej lodówki pełnej produktów Danone ale Jogurtowy. Zdjęcie Hani trafi również na łamy magazynów Świat Kobiety i Olivia. Dodatkowo zwycięska fotografia Mistrzyni Sprzątania będzie jednym ze zdjęć, które wezmą udział w finałowym etapie Mistrzostw, gdzie będzie można zgłaszać zawodników we wszystkich dyscyplinach Mistrzostw Dobrych Nawyków.

 

Pięcioletnia Hania z pewnością zasługuje na tytuł mistrzowski. Z fotografii aż promienieje czystość

 

i porządek. Błyszczące szyby to wynik ciężkiej i starannej pracy wykonanej przez dziewczynkę.

 

Tak posprzątany dom zasługuje na pochwałę. Nic dziwnego, że Jury Mistrzostw zdecydowało się docenić Hanię. Mistrzyni może teraz świętować zwycięstwo, należy jej się odpoczynek - przecież sprzątanie to duży wysiłek, a mistrzostwo w sprzątaniu wymaga jeszcze więcej energii.

Mama Hani tak odpowiedziała nam na pytanie o kształtowanie dobrych nawyków u córki: "Dobre nawyki u dziecka można najłatwiej kształtować poprzez własne zachowanie. Dziecko ma w rodzicach przykład, oparcie, bezpieczeństwo i naśladuje to co robi rodzic traktując go jako wzór. " Trudno nie zgodzić się z tą opinią. Życzymy dumnej mamie jeszcze więcej sukcesów w kształtowaniu dobrych nawyków u Pociechy.

 

Tymczasem nadal trwa zabawa w Mistrzostwach Dobrych Nawyków - każde z dzieci zgłoszonych do współzawodnictwa może stać się Mistrzem i otrzymać przenośną lodówkę wypełnioną produktami Danone. Organizatorzy przewidzieli również nagrody dla najwierniejszych kibiców. Więcej o dobrych nawykach i Mistrzostwach można przeczytać na www.jogurtdanone.pl .