4-letnia Kinga z Góry Mistrzem Dobrych Nawyków Danone!

 

Mistrzostwa Dobrych Nawyków Danone dobiegły końca, równocześnie wyłoniliśmy Mistrza nad Mistrzami! Zwycięstwo jest o tyle cenne, że w finałowym tygodniu brały udział zgłoszenia ze wszystkich dyscyplin, a Mistrz został wybrany z ponad 350 zdjeć. Najwyższy laur należy do czteroletniej Kingi z Góry, który oprócz zebrania głosów kibiców zaprezentował się najlepiej na mistrzowskiej fotografii.

 

Kinga zdobyła nagrodę główną - publikację w magazynach Świat Kobiety i Olivia. Zwycięskie zdjęcie zostanie zaprezentowane na przeznaczonej na nie stronie w każdym z magazynów. Ponadto Mistrzyni otrzyma lodówkę turystyczną wypełnioną po brzegi produktami Danone. Wytworzone w 100% z polskiego mleka będą stanowić wspaniałe trofeum dla Kingi, a lodówka pozwoli cieszyć się ich smakiem nie tylko w domu.

 

Zwycięska fotografia w doskonały sposób ukazuje wzorową postawę jaką prezentuje czteroletnia Kinga z Góry. Mistrz promienieje na zdjęciu doskonałą formą. Chęć z jaką uczy się pożytecznych zachowań jest wyraźnie widoczna. Kinga ma charakter prawdziwego Mistrza i wykorzystuje wolne chwile, aby robić pożyteczne dla siebie i rodziców rzeczy.

Oto co mówią rodzice o małym Mistrzu i jego chęci kształtowania dobrych nawyków: "Kinga jest bardzo żywą i pomysłową dziewczynką. Każdy dzień jest dla niej okazją do dobrej zabawy. Dzień zaczyna do mycia swoich ślicznych ząbków, ponieważ bierze przykład ze swoich rodziców. Później ze smakiem zjada śniadanie, aby mieć siłę do psot i zabaw. Lubi oglądać bajki edukacyjne, ponieważ dzięki nim zyskuje wiele wiadomości o świecie zwierząt, liczbach i literkach. Wkrótce pójdzie do przedszkola. Nie może się tego doczekać, gdyż jest bardzo towarzyska i chętnie bawi się z innymi dziećmi. Ma młodszego brata Norberta, któremu pomaga w każdej potrzebie. Chętnie dzieli się z nim jogurtami Danone, ponieważ chce, aby on też szybciutko urósł. Potrafi się dzielić z innymi zabawkami, gdyż od najmłodszych lat uczymy ją, że należy się dzielić. Jest również wielką miłośniczką zwierząt i doskonale dba o swojego kotka. Nigdy nie zapomina, aby go nakarmić i jako pierwsza rano wpuszcza go do pokoju. Chętnie pomaga też swojej mamie w obowiązkach domowych, asystując jej przy pieczeniu babeczek i myciu naczyń. Najwięcej frajdy sprawia jej jednak zabawa na świeżym powietrzu."

 

Gratulujemy małej Mistrzyni i jej rodzicom i życzymy jeszcze więcej sukcesów w kształtowaniu dobrych nawyków u Pociechy.

 

Wierzymy, że nasi mali uczestniczy Mistrzostw Dobrych Nawyków Danone zainspirują inne dzieci do nauki, a nasza Mistrzyni czteroletnia Kinga z Góry będzie stanowić dla nich doskonały wzór.

Dziękujemy za udział wszystkim małym Mistrzom i ich rodzicom. Mamy nadzieję, że 6 tygodni wspólnej zabawy okazały się ciekawym i inspirującym czasem. Zachęcamy do obejrzenia galerii Mistrzostw na www.jogurtdanone.pl oraz obejrzenia podsumowującego Mistrzostwa Dobrych Nawyków artykułu w magazynach Świat Kobiety i Olivia.

Weź udział w dyskusji:
4-letnia Kinga z Góry Mistrzem Dobrych Nawyków Danone!
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl