Odkryj zasmakujące piwa

Szukasz niebanalnych smaków? Wahasz się, co wybrać - klasyczne jasne pełne czy piwo smakowe? Tego lata nie musisz już wybierać - sięgnij po odmienione piwa Redd's i daj się zaskoczyć!

Odmienione receptury piwa Redd's łączą w sobie piwną goryczkę i smak owoców. - Redd's od wielu lat jest liderem na rynku piw smakowych. Jednocześnie nieustannie słuchamy naszych konsumentów i chcemy ich zaskakiwać, dlatego też udoskonaliliśmy skład naszych produktów. Mamy nadzieję, że zaskoczą one pozytywnie zarówno dotychczasowych miłośników marki, jak i osoby, które wcześniej nie sięgały po piwa smakowe - mówi Natalia Babczyńska, kierownik marki Redd's.

 

Czym zaskakują odmienione piwa Redd's? Redd's Apple przyciąga rześkimi nutami jabłek i wyrazistym aromatem trawy cytrynowej. Redd's Cranberry to piwo z charakterem - wyróżnia je owocowa cierpkość i ożywcza kwaskowatość żurawiny. Sekretem Redd's Grapefruit-Pineapple jest głęboka słodycz ananasa zbalansowana goryczką grapefruita - to połączenie, które doskonale orzeźwia. Redd's Raspberry z kolei zachęca smakiem dojrzałych malin harmonijnie połączonym z klasyczną cierpkością piwa. Z odmienionymi smakami Redd's każdy dzień będzie soczysty i zasmakujący - idealny, aby z każdej chwili wycisnąć jak najwięcej.

 

Redd's zaskakuje nie tylko odmienionymi recepturami, ale również zupełnie nowym opakowaniem. Etykiety wyróżnia nowoczesny i oryginalny projekt. Wyeksponowano w nim literę "R", która stała się nową ikoną marki. Jej dynamiczny rys podkreśla i uzupełnia wprowadzone zmiany.

Wielowymiarowy smak odmienionych Redd'sów można poczuć pełniej, degustując piwo według następujących kroków:

 

* Wlej do szklanki odmienione piwo Redd's i zamieszaj nią w odległości ok. 30 cm od twarzy, weź łyk.

 

* Wciągaj powietrze nosem, przybliżając jednocześnie kufel z piwem, ponownie spróbuj.

 

* Zamieszaj raz jeszcze i weź jeden głęboki wdech - owocowe nuty przełamie przyjemny piwny zapach.

 

* Teraz przykryj szklankę ręką i zamieszaj energicznie. Po odkryciu spróbuj i rozkoszuj się wytrawnym zapachem piwa, połączonym z rześkością owoców.

 

* Na koniec przyłóż palce do nosa i delikatnie go zaciśnij. Weź łyk piwa. Nie czujesz smaku? Nic dziwnego, bo to właśnie aromat odpowiada za jego percepcję.

Więcej na: www.facebook.com/redds oraz redds.pl