Odkryj sposób na mądre kupowanie!

Czy słyszałaś kiedyś o "smart shopping'u"? W wolnym tłumaczeniu "smart shopping" to świadome kupowanie, czyli bycie inteligentnym konsumentem, nie podejmującym decyzji zakupowych pod wpływem chwili, ale dokładnie zapoznającym się z produktem, który zamierza nabyć. Smart shopping to jedna z głównych idei, dla których powstało beGLOSSY.

Zakupy pod wpływem chwili rzadko kiedy kończą się dobrze. Zwykle bywa tak, że wracasz do domu i zastanawiasz się czy jest Ci potrzebny ten, czy tamten produkt albo okazuje się, że kosmetyk, który kupiłaś jest dla Ciebie nieodpowiedni.

 

Dzięki beGLOSSY możesz dowiedzieć się więcej na temat produktów kosmetycznych, a przede wszystkim przetestować je zanim zdecydujesz się na zakup. Eleganckie, pięknie zapakowane pudełko zawiera 5 lub więcej mini produktów kosmetycznych, starannie dobranych przez ekspertów.

 

Usługa ta pozwoli Ci poznać produkty marek niszowych oraz nowości na rynku kosmetycznym, bez wychodzenia z domu. Oferta jest szeroka, dzięki czemu w pudełku znaleźć możesz produkty do makijażu lub pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, a także lakiery do paznokci i akcesoria kosmetyczne.

 

groszkigroszki groszki Subskrypcja pudełka to ciekawy pomysł, dzięki któremu możesz kupować nie tylko mądrze, ale również oszczędnie, ponieważ jej miesięczny koszt to tylko 49 zł.

 

beGLOSSY posiada też niesamowitą społeczność fanek, dzięki której możesz dowiedzieć się jeszcze więcej o kosmetykach oraz wyrazić własną opinię w specjalnie przygotowanych ankietach, dotyczących produktów, które testujesz. Koniecznie zajrzyj na fanpage beGLOSSY na Facebooku!

 

groszkigroszki groszki

 

groszkigroszki groszki

 

groszkigroszki groszki

 

groszkigroszki groszki