"KOBIETY KOBIETOM - droga do akceptacji samej siebie"

to tytuł spotkania, które odbyło się w krakowskiej Metaformie W tym wyjątkowym wydarzeniu udział wzięły specjalistki w dziedzinie dbania o zdrowie, urodę i atrakcyjny wygląd, a gościem specjalnym była Urszula Dudziak. Światowej sławy wokalistka jazzowa, przekonywała, że w życiu wszystko zależy od właściwego nastawienia, a najważniejsze jest pielęgnowanie swojej wewnętrznej radości. Podkreślała, że myśl jest materią i to jak myślimy, wpływa na to, jak działamy.

Pomysłodawczynią i organizatorką spotkania była Barbara Kohlbrenner - coach, doradca wizerunkowy, stylistka i ekspertka business dress code.

Prowadzi warsztaty z zakresu wizerunku i budowania stylu, a jako stylistka TVN przeprowadzała metamorfozy uczestników w programie "W poszukiwaniu piękna". Współpracuje z międzynarodowymi markami oraz małymi firmami.

Barbara Kohlbrenner do współpracy zaprosiła ekspertki, które propagują zasadę, że wizerunek to przede wszystkim świadomy styl życia. Prelegentki przekonywały, aby nie bać się wiosennych, wielokierunkowych zmian, które bezpośrednio wpływają na lepsze samopoczucie i budowanie kobiecej pewności siebie.

Bożena Społowicz - pierwsza w Polsce skin coach, kosmetolog, Barbara Janysek - doradca żywieniowy, psychodietetyk oraz Joanna Jachym - fizjoterapeutka, trenerka personalna, motywowały do mądrych, stopniowych zmian w zakresie właściwej pielęgnacji skóry, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Podkreślały, że wszystko to powinno być wyrazem dbałości o siebie, a nigdy przykrym obowiązkiem.

Na zakończenie spotkania rozlosowano cenne upominki, był też czas na networking i bliższe poznanie w kameralnym kręgu. W spotkaniu udział wzięło ponad 100 osób, a organizatorka myśli o kolejnych, być może w innych miastach Polski.