Czy płatki są odpowiednim posiłkiem na śniadanie? Czy dają wystarczająco dużo energii? [TESTUJEMY]

Trzy kobiety, trzy odmienne osobowości i różne rytmy dnia. Młoda matka lubiąca gotować, aktywna singielka i redaktorka-fashionistka przez tydzień testują śniadaniowe płatki Nestle FITNESS.

Płatki na mleku, płatki z jogurtem, płatki "na sucho". Ile osób, tyle pomysłów na posiłek z płatkami w roli głównej. Jedni lubią te naturalne, inni z czekoladą, jeszcze inni nie wyobrażają sobie śniadania bez tych z owocami. Czy płatki to jednak wystarczająco energetyczny posiłek, który pozwoli nam dobrze rozpocząć dzień? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Przez tydzień trzy kobiety, które prowadzą zupełnie różny styl życia, sprawdzają, czy płatki śniadaniowe Nestle FITNESS spełniają ich oczekiwania. Przedstawiamy nasze testerki!

Paulina jest młodą mamą, która niedawno wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Pracuje w redakcji Ugotuj.to i spełnia się w swoich zawodowych obowiązkach rewelacyjnie, bo od zawsze jej wielką pasją jest gotowanie. Specjalnie na potrzeby naszego testu wymyśli nowe przepisy z wykorzystaniem płatków śniadaniowych.

Joanna na co dzień pracuje w redakcji Follow i śledzi bieżące trendy. Moda jest jej konikiem, motorem napędzającym do działania i formą wyrażania siebie. Jej śniadania muszą być nie tylko zdrowe i smaczne, lecz także powinny... dobrze prezentować się na talerzu.

Paula związana jest redakcją Kobieta.gazeta.pl. Prowadzi aktywny tryb życia. Cały dzień spędza w pracy, wieczór rozpoczyna od fitnessu, a kończy na spotkaniach z przyjaciółmi. Śniadania je zazwyczaj w biegu, w drodze do pracy, czasem przy biurku, przed komputerem.

Od dziś przez tydzień dziewczyny będą na śniadanie jeść płatki Nestle FITNESS. Czekajcie na wyniki naszego testu i bądźcie czujni! Wy też będziecie mogli wziąć udział w teście płatków Nestle FITNESS. Ale o tym po naszym redakcyjnym teście :)