Jak przedłużyć i zagęścić rzęsy - prosta metoda z odżywką Nanolash

Kobiety, które zdecydowały się na zabieg przedłużania rzęs u kosmetyczki zapewne wiedzą, jak uciążliwa jest ich pielęgnacja i utrzymanie małych (i kosztownych) włosków w idealnym stanie. Trzeba je często uzupełniać, ciągle się o nie troszczyć, myć specjalnym szamponem, czesać, uważać podczas snu. Kochane kłopoty - to określenie idealnie pasuje do rzęs przedłużanych w salonie.

Na szczęście dziś można uzyskać efekt sztucznych rzęs bez doklejania syntetyków i niszczenia własnych: naturalnie, bezproblemowo i właściwie w kilka sekund - bo tyle czasu zajmuje każdego dnia aplikacja odżywki do rzęs. Czym jest ten kosmetyk? Poznaj znakomitość: odżywkę do rzęs Nanolash, która całkowicie odmieni Twoje podejście do pielęgnacji rzęs i ziści marzenia o pięknych, długich i gęstych włoskach: bez wysiłku i bez kłopotu.

Dlaczego rzęsy niszczeją?

Małe rzęsy nie mają lekkiego życia i właściwie nigdy nie wspomagamy ich podczas codziennej pielęgnacji: pamiętamy o kremie do twarzy, serum pod oczy, toniku, peelingu czy maseczce na skórę, ale rzęsy zazwyczaj są pomijane. Tymczasem na pogorszenie się ich stanu ma wpływ wiele czynników, takich jak:

- nieodpowiednia dieta - stres i brak snu - zmiana pór roku - niekorzystne warunki atmosferyczne - nieodpowiednie kosmetyki - mocny, inwazyjny demakijaż - palenie papierosów - inwazyjne zabiegi na rzęsy - przebyte choroby i zażywane leki - brak codziennego odżywiania rzęs

Jak dbać o rzęsy?

Aby rzęsy stały się zdrowe, mocne i urosły długie, wystarczy odpowiednio o nie zadbać. Zanim zaczniesz doklejać syntetyczne włoski, pomyśl zatem, jaki wpływ może to mieć na Twoje własne rzęsy. Zamiast inwazyjnych zabiegów - zapewnij im odpowiednią pielęgnację:

1. Delikatnie i starannie wykonuj demakijaż: pocieranie powiek może wyrywać rzęsy. 2. Zwróć uwagę na to, czy Twoja dieta obfituje w witaminy i mikroelementy, które mają korzystny wpływ na wygląd skóry, paznokci, włosów i rzęs. 3. Pilnuj tego, jakich kosmetyków do makijażu używasz (tusz do rzęs również może mieć składniki, które wysuszają włoski) i nigdy nie stosuj produktów, którym skończyła się już data ważności. 4. Zrezygnuj z zalotki, lokówki do rzęs i wszelkich zabiegów, które przyczyniają się do osłabienia włosków. 5. Stosuj odżywkę do rzęs - to innowacyjny produkt, wzmacniający i odbudowujący włoski od cebulek aż po same końce - zakup dobrej odżywki to najlepszy prezent, jaki możesz podarować swoim małym włoskom.

Nanolash, czyli czym jest dobra odżywka do rzęs?

Odżywka do rzęs to kosmetyk, który swym wyglądem i sposobem aplikacji przypomina eyeliner. Jest ona bezbarwna i po nałożeniu na powiekę natychmiast wnika w skórę, aby dotrzeć do cebulek rzęs. Tam wzmacnia je i odżywia oraz wydłuża fazę ich wzrostu, aby mogły mocniej ukorzenić się w mieszkach i miały czas na intensywny wzrost. Odżywka do rzęs Nanolash jest bezwonnym serum, które obfituje w wysokiej klasy składniki odżywiające i regenerujące.

Dobra wiadomość dla tych, którzy oprócz rzęs pragną również odżywić i wzmocnić brwi: Nanolash można stosować również na łuk brwiowy; poprawia ona wygląd, kondycję i stan brwi oraz pomaga im odrosnąć np. po nieudanej depilacji, a także uzupełnia wszelkie ubytki na ich linii i sprawia, że brwi stają się pełniejsze i gęściejsze.

Odżywka łatwo się aplikuje, szybko wnika w skórę i jest bardzo wydajna. To wiele miesięcy pięknych i długich rzęs, które odzyskują kondycję, blask i piękny, ciemny odcień.

Jak wyglądają rzęsy po kuracji z Nanolash?

- Są bardzo długie i grube. - Linia rzęs zagęszcza się, ponieważ rośnie ich dużo więcej. - Są ładnie podkręcone. - Przestają wypadać. - Ciemnieją aż po same końce. - Nie kruszą się i nie wysychają. - Są elastyczne i sprężyste. - Są chronione przed zniszczeniem. - Mają odpowiedni stopień nawilżenia.

Odżywka do rzęs Nanolash - zalety, opinie

Dlaczego odżywka do rzęs Nanolash góruje nie tylko nad "tradycyjnymi" metodami pielęgnacji rzęs, takimi jak olejek rycynowy czy żelowa odżywka ze szczoteczką (relikt z lat 80.) ale również nad inwazyjnymi metodami upiększającymi typu sztuczne rzęsy?

Dzięki niej nasze własne włoski mają szansę na silne odżywienie, regenerację i wzrost. To grube, elastyczne i podkręcone rzęsy o pięknym odcieniu i odpowiednim nawilżeniu, które nie tylko rosną długie, ale i znacznie gęstsze.

Nic dziwnego, że Nanolash to odżywka, która zbiera takie dobre opinie wśród wielu chwalących się spektakularnie długimi rzęsami kobiet. Jest naturalna, wydajna, ma krótki skład i pielęgnuje nie tylko włoski, lecz również delikatną skórę, z której wyrastają rzęsy.

Jej aplikacja zajmuje dosłownie kilka sekund - to pielęgnacja z duchem czasu, skrojona na miarę i dostosowana do potrzeb współczesnych kobiet, często żyjących w pośpiechu i niesłabnącym pędzie cywilizacyjnym.

Twoje własne rzęsy w wydaniu tak pięknym, o jakim do tej pory mogłaś tylko marzyć? Dziś efekt sztucznych rzęs skrywa się w eleganckiej buteleczce z małym, precyzyjnym pędzelkiem.

Weź udział w dyskusji:
Jak przedłużyć i zagęścić rzęsy - prosta metoda z odżywką Nanolash
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl