Ogień w 3 wymiarach, czyli kominek do nowoczesnego wnętrza

Kominek - serce Twojego domu. Chciałabyś, żeby był nie tylko źródłem ciepła, ale także eleganckim elementem wystroju wnętrza? Poznaj nową, luksusową linię wkładów kominkowych od jednego z wiodących producentów urządzeń grzewczych w Polsce i Europie. Zobacz, jak zaaranżować nowoczesny i komfortowy salon z panoramicznym kominkiem.

Jak ocieplić minimalistyczne wnętrze?

W katalogach wnętrzarskich królują monochromatyczne wnętrza. Ściany i podłogi w odcieniach szarości to doskonała baza do aranżacyjnych eksperymentów. Surową kolorystykę przełamią dodatki w wyrazistych kolorach - głębokiego fioletu ogłoszonego kolorem roku przez amerykański Instytut Pantone, energetycznej żółci lub romantycznej lawendy. Jeśli chcesz wprowadzić do wnętrza przytulną, prawdziwie domową atmosferę, postaw na nowoczesny wkład kominkowy z elegancką obudową. To idealny wybór do modnego salonu w kobiecym stylu.

Kominek trójstronny do wnętrz w stylu skandynawskim

Z północy napływa do Polski... moda na otwarte, przytulne przestrzenie. Hygge, czyli duńska sztuka szczęścia, to blask ognia w kominku, miękkie tkaniny i przepastne fotele. Moda na życie w wersji slow to nie tylko komfort życia w zgodzie ze sobą, ale także nowe możliwości aranżacyjne. Kominek z panoramiczną szybą umożliwiającą obserwację ognia z trzech stron doskonale sprawdzi się w salonie w stylu skandynawskim, tradycyjnym lub industrialnym. Największą popularnością cieszą się obudowy wykonane ze stali, kamienia lub forniru.

Choć otwarte przestrzenie optycznie powiększają przestrzeń, wymagają spójnej aranżacji. Trójstronny kominek z panoramiczną szybą harmonijnie połączy kuchnię z jadalnią lub salonem. Umożliwi podziwianie płomieni wszystkim domownikom. Doskonale sprawdzi się także na zbiegu dwóch pomieszczeń jako symboliczna granica między strefą jadalną a wypoczynkową.

Innowacyjna technologia spalania - dla Twojej wygody i bezpieczeństwa

Produkty z najnowszej linii KRATKI PRO to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Marka, obecna na rynku od 20 lat, cieszy się dużym zaufaniem - nie tylko w Polsce, ale także za granicą, o czym świadczą prestiżowe nagrody branżowe i konsumenckie. W serii KRATKI PRO znalazły się ściśle wyselekcjonowane urządzenia grzewcze: piece na pellet, tradycyjne wkłady kominkowe oraz kominki gazowe. Produkty zapewniają użytkownikom maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Charakteryzują się nowoczesnym designem, wysoką jakością wykonania i intuicyjną obsługą. Wkłady z linii NB spełniają wymogi ekoprojektu oraz normy BImSchV 2. Potwierdzeniem najwyższego standardu jest dziesięcioletnia gwarancja oraz Indywidualny Certyfikat Jakości.

Luksusowy wkład kominkowy z potrójnym przeszkleniem będzie wyjątkową ozdobą salonu, kuchni, jadalni lub gabinetu. Ciekawy design idzie w parze z ekologią i wydajnością. Kominek dostarcza nie tylko wspaniałych wrażeń wizualnych, ale umożliwia także efektywne ogrzewanie, które w okresie jesienno-zimowym pozwoli sporo zaoszczędzić.

Wkład kominkowy z panoramiczną szybą z prestiżowej linii KRATKI PRO to idealna równowaga między estetyką a innowacyjnością. Zrealizuj swój pomysł na idealne wnętrze - postaw na bezpieczne i ekonomiczne ogrzewanie.